Як звільнитися з роботи?

як звільнитися з роботи?

Вам знадобиться
 • Знання Трудового Кодексу РФ
 • Заява про звільнення
 • Строковий договір
Інструкція
 • . 1

  Звільнення за ТК РФ. Якщо запропонували іншу роботу, то тоді доводиться звільнятися зі старою, дотримуючись Трудовий Кодекс РФ. Відповідно до ТК РФ, працівник повинен написати заяву про своє звільнення за 2 тижні до дати догляду. Причому, в ньому необов’язково вказувати причину свого звільнення, можна просто написати «за власним бажанням».

 • . 2

  Вагомі причини. Звільнитися з роботи можна і раніше ніж через 2 тижня, але тоді необхідно мати вагомі причини, в які входять: вихід на пенсію, переїзд, сімейні обставини. У цьому випадку, перед тим, як звільнитися з роботи, буде потрібно написати заяву і вказати в ньому причину свого відходу.

 • . 3

  Строковий договір. При проходженні випробувального терміну або укладанні строкового договору, співробітник може звільнитися за три дні. Але тільки він повинен за цей термін сповістити директора організації про своє рішення в письмовому вигляді.

 • . 4

  Розставання за згодою сторін. Якщо вагомих причин для відходу з компанії немає, то можна домовитися з керівником і розлучитися за згодою сторін без відпрацювання двотижневого терміну, передбаченим ТК РФ. У цьому випадку трудовий договір може бути розірваний у будь-який час, головне мати хороші стосунки зі своїм керівником, інакше він може звільнити співробітника за статтею або змусити його відпрацьовувати покладений законом термін.

 • . 5

  Догляд у відпустку. Юристи на питання, як звільнитися з роботи, що не відпрацьовуючи при цьому передбачені законодавством 2 тижня, радять піти на цей час у відпустку або на лікарняний. Тільки перед відходом потрібно буде написати заяву про звільнення. Роботодавець не має право звільнити співробітника за статтею, поки той перебуває у відпустці. А в останній день роботи потрібно буде отримати розрахунок і документи. Звільняючись з роботи, важливо зберегти теплі стосунки з керівником, тоді можна отримати хороші рекомендації, а також можливість повернутися на старе місце, якщо на новому щось не складеться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :