Яка прийнята форма суворовського училища?

яка прийнята форма суворовського училища ?

Вам знадобиться
 • Лампаси
 • Погони
Інструкція
 • . 1

  Коли група молодих хлопців йде ладом, відчуваючи поруч плече йде товариша. І чути музику, яка колись також звучала для їх дідів і батьків. То зразу на думку спадає порівняння з спадкоємцями традицій. Традицій великої Російської Імперії. І відразу в душі виникає почуття гордості за цих хлопців, що вибрали справою свого життя — служіння Батьківщині. Яке, має бути, щастя відчуває батько, бачачи маршируючого сина, який проходячи віддає йому честь.

 • . 2

  Перше суворовське училище з’явилося в роки Великої Вітчизняної Війни. Саме тоді, в 1943 м., держава вирішила взяти на себе турботу про дітей, чиї батьки, не шкодуючи себе, захищали Батьківщину. Забезпечуючи училища всім необхідним, держава виховувало покоління молодих людей, в дусі славних бойових традицій. Тоді ж була введена перша форма училища, що складається з штанів і кітеля з червоними погонами. Використовуючи весь накопичений педагогічний, бойовий, психологічний досвід, вихователі та викладачі цих училищ готували майбутніх офіцерів, з дитинства прищеплюючи їм такі потрібні риси як патріотизм, дисциплінованість, сміливість і почуття гордості за свою професію.

 • . 3

  Починаючи з 1958 року, випускники Суворовських училищ, носили на грудях спеціальну відзнаку, що відносяться до арматюрам. За цим знакам можна було без зусиль визначити, до якого роду військ належить людина. А трохи пізніше, вже в 80-му році, Рада Міністрів СРСР затвердила Постанова, офіційно затвердила погони суворовцям. Малося і детально описана форма суворовського училища. Погони так і залишили червоними, додавши знаки відмінності у вигляді жовтих поздовжніх смуг, що відрізняють сержантів від курсантів.

 • . 4

  З часом форма трохи видозмінювалася, ставала більш зручною, практичною і комфортною. Змінювалися і матеріали, з яких вона виготовлялася. Однак незмінним залишався чорний колір брюк з червоними лампасами. І колір кітеля, чорного або білого, залежно від пори року, з традиційними червоними погонами курсантів Суворовських училищ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :