Які бувають довгоквітучі багаторічники?

які бувають довгоквітучі багаторічники?

Вам знадобиться
 • Насіння або розсада деревію гібридного
 • Відокремлені кущі, відводки або насіння клематиса
 • Насіння, черешки або відокремлені кущі жимолості
 • Насіння гортензії або молоді рослини
Інструкція
 • . 1

  З весни до глибокої осені цвітуть у палісадниках, на дачах, клумбах, альпійських гірках квітково-декоративні рослини. Висаджені людьми, вони наближають природу до оселі людини, покращують мікроклімат, доставляють естетичну насолоду. Однорічні рослини дуже яскраві і різноманітні, але основу садових композицій бажано складати з довгоквітучі багаторічників. Правильно підібрані рослини будуть радувати не один рік поспіль з ранньої весни до самих холодів. Багато хто з довгоквітучі багаторічних рослин досить невибагливі, доглядати за ними нескладно. Які ж багаторічники вибрати для посадки? Рекордсмен за тривалістю цвітіння (з червня по вересень) серед багаторічників — деревій. Відомо більше ста видів цієї рослини. Садові гібриди деревію бувають не тільки білі, їх квіти мають різне забарвлення від жовтого до червоного кольору, з безліччю відтінків. Деревій висока рослина — 50 — 100 см у висоту.

 • . 2

  Користуються популярністю серед квітникарів клематиси. Багато видів клематисів — світлолюбні ліани. Клематиси відомі різноманітністю форм і відтінків. Існує багато сортів терпимих до прохолодного клімату, зимостійких. Клематиси гарні для оформлення зборів, затінення веранд. Кущові сорти зустрічаються рідше, вони підійдуть для клумб, оформлення бордюрів.

 • . 3

  довгоквітучі багаторічники це і жимолость, гортензія. Жимолость — чагарник або ліана — приваблива не тільки красивими ароматними квітами з травня по липень, а й декоративними плодами. Оранжево-червоні ягоди жимолості мають діаметр до 5 мм. Деякі сорти жимолості мають їстівні плоди.

 • . 4

  Красиво виглядає на ділянці гортензія — чагарник висотою до 1, 5 м. У гортензії великі квітучі шапки-кошики білого, рожевого, зеленого, блакитного кольору. Цвісти довше гортензія буде при правильному поливі в безвітряному місці, в півтіні. Правильно підібрані з урахуванням кліматичної зони, грунту, умов освітлення багаторічні квіти буду прикрасою саду не один рік.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :