Які бувають лікарські рослини?

які бувають лікарські рослини?

Вам знадобиться
 • Травник
 • Лечебник
 • Довідник
Інструкція
 • . 1

  Те, які бувають лікарські рослини, вивчає ціла наука. Про їх застосування в якості допомоги при хворобах, як засоби народної медицини. «Лікарські рослини» — дуже цікава і пізнавальна тема. Бувають ситуації, коли лікування лікарськими препаратами, які випускає фармацевтична промисловість, неможливо. У цих випадках вдаються до методів народної медицини. Їх основою є використання в різних варіаціях лікарських рослин.

 • . 2

  Практично будь-яка рослина має цілющі якостями. Але воно може завдати і непоправної шкоди здоров’ю при неправильному застосуванні. Тому потрібно дуже добре розбиратися в його властивості. На даний момент в медицині використовують більш 270 видів. Причому значна частина є сировиною для хіміко-фармацевтичної промисловості. Частково рослини потребують лише первинній обробці, після чого відразу готові до застосування, але в більшості випадків застосовують природні сполуки для виробництва лікарських препаратів.

 • . 3

  Лікарські рослини завдяки біологічно активним сполукам комплексно впливають на організм, тим самим досягається потрібний ефект: швидке засвоєння організмом людини. Будучи джерелом вітамінів і мікроелементів, вони служать не тільки як лікарський препарат, але і в якості профілактичних імуностимулюючих засобів.

 • . 4

  Існує безліч субстанцій, в якості яких необхідно застосовувати ті, чи інші рослини: відвари, настої, соки, екстракти, масла і т. д. Також необхідно приділяти увагу, з якої частини рослини виготовляється ліки . Навіть одна квітка може володіти цілим набором властивостей, здатних допомогти при величезному числі симптомів. Але для цього потрібно мати інформацію, яку частину рослини, і, в якому вигляді потрібно вживати.

 • . 5

  Про те, які бувають лікарські рослини можна дізнатися у відповідних джерелах інформації: довідниках, лечебніках, збірниках рецептів народної медицини. Але кращого всього, якщо справа стосується саме хвороби, не займатися самолікуванням і звернутися до фахівця.

 • . 6

  До того ж нелегко самостійно розібратися в тому різноманітті лікарських форм різних рослин. Існує цілий розділ науки, який займається вивченням даних питань — фармакогнозія. У її завдання як раз входить дослідження методів народної медицини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :