Які бувають падлюка для квітника?

які бувають падлюка для квітника ?

Вам знадобиться
 • Квітник
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Зараз дуже багато зайнялися вирощуванням квітів. Навіть багато квітникарі дилетанти займаються цією захоплюючою справою весь вільний час. Але слід зауважити, що ростити квіти і створювати квітники не одне і теж. Є відмінності між ними. Квітниками є художні композиції з квітів. Так як композиція це художньо-образотворче твір, то до нього пред’являються загальні вимоги. Це єдиний стиль в квітково — декоративному оформленні ділянки, співмірність площ квіткового насадження (з усією площею газону або саду.

 • . 2

  Квітник має бути створений також з урахуванням гармонії і контрасту. Кожен дачник здатний прикрасити свою ділянку красивим, що радує око квітником, у вигляді бордюру, клумби, партеру, рабаток або ландшафтного квітника-бордюру. Клумби, наприклад можуть мати як стандартні форми, квадрат , коло, так і може прийняти химерні форми, дивлячись який настрій у господаря. При наявності фантазії, умілих рук і смаку можна неймовірним чином змінити вид своєї дачі і зробити цей куточок маленьким раєм.

 • . 3

  Можна незвичайним декором перетворити садову ділянку з звичайного в креативний. І найцікавіше те, що можна змайструвати таку красу своїми руками! Змайструвати щось своїми руками, самовиразитися і використовувати той матеріал, який годився в сміття для отримання падлюка для квітника, дуже цікаве заняття для будь-якого дачника. Hand made дуже популярний і головне оригінальний, такого точно не зустрінеш у сусіда, якщо звичайно не скопіюють … Для створення виробів згодиться дуже багато чого, що на перший погляд здається покидьком.

 • . 4

  Наприклад, старі бочки, можна пофарбувати, намалювати мультяшних персонажів і контейнер для однорічних квітів готовий! Старі скляні пляшки можна зібрати в кругкую цікаву клумбу. А пластикові пляшки можуть стати бабками, метеликами, бджілками, дивлячись яка фантазія у творця. Можна використовувати старі автопокришки для створення цілого власного зоопарку на дачі. При бажанні і творчому підході можна зробити звичайну дачу місцем для ідеального відпочинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :