Які бувають сорти горобини?

які бувають сорти горобини?

Вам знадобиться
 • Різні сорти горобини
 • Довідник садівника
Інструкція
 • . 1

  Горобина входить у велику сім’ю під назвою «Роза». У неї є два підроду, що відрізняються по виду листка. До видів з першої перерахованої вище групи можна віднести горобину амурську, бузінолістную, двокольорову, камчату, камшірскую, красиву, звичайну, і багато інших.

 • . 2

  Друга ж група включає в себе англійську, вірменську, арію, грецьку, домашню, кавказьку, приосадкувату, сорбопірусную, фінську, широколисту, японську та інші види горобини. Більша значення для садівників і дослідників мають представники першого перерахованого нами підроду, то є справжня горобина. Така горобина вважається родоначальником більшості культурних сортів, їй плоди більш ціни і в харчовому відношенні.

 • . 3

  Чим більше рослина «окультурено», тим більше цінних якостей і корисних його властивостей вдасться людині поставити використовувати собі на благо. При цьому слід враховувати і те, що культурні рослини набагато краще піддаються формуванню, тобто можна контролювати їх зростання і кількість врожаю плодів. А це, в свою чергу, дуже важливо для гармонійного облаштування всього саду.

 • . 4

  Горобина сорту має також друге підроду, вони більш декоративне призначення, ніж плодове. Так само крім цих сортів, є так звані гібриди, виведені в селекції. Їх різновиди — Бурка, Лікерна і Мичуринская десертна.

 • . 5

  Відмінність Бурки в тому, що вона низькорослих і компактна. Розмножується зеленими живцями, плодоносить на третій рік. Гранатна призначена для виготовлення варення, вина, плоди її так само приємні в замороженому вигляді. Розмножується так само зеленими живцями.

 • . 6

  Лікерна горобина середньоросла, плоди її майже чорні, кисло-солодкі. Але, на жаль, цей гібрид загублений і його ніхто не розмножує. Мичуринская десертна — низькоросла рослина, плодоносить на третій рік, плоди солодкі з приємною терпкістю. Це найкращий гібрид, вимагає швидкого збору, стійкий до шкідників. Плоди хороші як в сушеному вигляді, так і в переробці. У сушеному схожі на родзинки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :