Які бувають ступеня перевтоми?

які бувають ступеня перевтоми?

Вам знадобиться
 • Відпочинок
 • Лікування перевтоми
Інструкція
 • . 1

  Через напружений графік роботи, постійних перевантажень (у тому числі фізичних) і стресів, великої кількості інформації, пов’язаної зі сферою діяльності, отриманої з інтернету, преси та телебачення людина відчуває перевтома як фізичне і нервове, так і психологічне. Крім цього стрімкий ритм життя великих міст призводить до тривалого напруження сил і природною втоми. При великій мірі перевтоми стан стає патологічним. Людина стає млявим і апатичним, сонливим і дратівливим, запальним і байдужим по відношенню до інших людей. У нього сповільнюється мова, міміка і рухи, які стають незграбними і втрачають м’якість. Крім цього серцевий ритм і дихання стають частіше, тиск ставиться стрибкоподібним в ту чи іншу сторону.

 • . 2

  Посилення стану призводить до неможливості виконувати найпростіші дії у фізичному і розумовому плані. Збільшується концентрація натрію і зменшується — калію. З появою шумів в серці і аритмії змінюється ЕКГ. Концентрація молочної кислоти, рівень лейкоцитів, еритроцитів і гемоглобіну крові стане вище, а тромбоцитів — менше. Проте варто розрізняти втома і перевтома. При зниженні імунітету можливі загострення хронічних інфекцій з приєднанням нових. Впливаючи алкоголем, кавою і сигаретами на організм заради помилкового позбавлення від втоми, людина сприяє виникненню хронічної втоми, що, в свою чергу, переходить в перевтома очей і всього організму. Адже великий потік інформації проходить через очі, а потім вже через вуха.

 • . 3

  Перевтома буває трьох ступенів. Перша ступінь виявляється поганим сном з частими нічними пробудженнями і відсутністю сил вранці. Це стан погіршується за будь-яких психічних і фізичних навантаженнях, але лікується і не веде до ускладнень і наслідків. Друга ступінь виявляється патологічними змінами у всіх органах, різкою стомлюваністю, неможливістю чітко виконувати роботу, тяжкими відчуттями в серці, млявістю, сонливістю і посилюванням всіх симптомів, що стосуються перевтоми першого ступеня. З’являється температура від перевтоми, порушується нормальний обмін речовин, знижується концентрація цукру в крові і вагу.

 • . 4

  Вигляд у людини ставиться хворим з блідою, як мармур, шкірою, синюшного кольору губами і нігтями. Під очима з’являється синява. Це стан негативно впливає на сексуальну функцію чоловіків і потенцію, а у жінок — на лібідо і менструальний ритм. При третього ступеня перевтоми стан людини посилюється з появою підвищеної збудливості і порушенням роботи всіх органів. Він відчуває себе постійно втомленим і слабким, не може спати вночі, а вдень, навпаки, хоче спати. Якщо не зайнятися терміновим лікуванням, такий стан надовго виб’є хворого з нормального ритму життя і спровокує нервова перевтома з патологіями і м’язової втомою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :