Які бувають види шпалер для квартири?

які бувають види шпалер для квартири?

Вам знадобиться
 • Приміщення
 • Стіни
 • Клей
Інструкція
 • . 1

  Які бувають види шпалер для квартири? Найбільш використовуваним для декоративно-ремонтного оформлення стін матеріалом є шпалери. Простота обклеювання стін і практичність використання дозволяють цьому традиційного матеріалу витримати конкуренцію у нових інноваційних розробок у сфері ремонту. Тим більше, що і самі шпалери стають все різноманітніше, завдяки чому розширюються їхні естетичні та функціональні характеристики. У зв’язку з цим, приступаючи до вибору матеріалів для ремонту квартири, варто ознайомитися з тим, якими бувають сучасні шпалери.

 • . 2

  Найпростішим при обклеюванні, дешевим і демократичним варіантом є паперові шпалери. Купуючи недорогі варіанти навіть можна не дуже заморочуватися над тим, як розрахувати рулони шпалер, а взяти з невеликим запасом. Однак, бувають і дорожчі різновиди шпалер з паперу або на її основі. Наприклад — фотошпалери, цінність яких розраховується на основі ексклюзивності і естетичних параметрів зображення. Крім того, паперові шпалери випускаються з різними роду напиленнями, разнообразящим функціональні характеристики цього матеріалу. Крім того, до паперових можна віднести і шпалери на основі целюлози, оброблюваної з особливих технологій (наприклад спінена целюлоза).

 • . 3

  Незвичайним видом, який і шпалерами важко назвати, є рідкі шпалери, використовуючи які точно не доведеться вивчати правила того, як розрахувати кількість рулонів шпалер, бо ніяких рулонів тут не присутня. Рідкі шпалери являють собою суміш різноманітних волокон (целюлозних, бавовняних та ін), вони продаються в якості порошку, з якого надалі виготовляється суміш певної консистенції. Саме ця суміш і наноситься на стінну поверхню, а засихаючи, стає рівним і гладким шпалерним покриттям. Значним плюсом цього виду шпалер є те, що їх можна наносити навіть на не дуже рівні стіни.

 • . 4

  Особливо ретельно доведеться розраховувати площа рулону шпалер при використанні такої їх різновиди, як тканинні полотна. Текстильні, велюрові, фетрові та інші тканинні шпалери є досить дорогими, тому, вибираючи їх, важливо точно розрахувати необхідний метраж. Зате і вигляд приміщення, обклеєне такими шпалерами буде дійсно неповторним, багатим і вражаючим. Одним з видів тканинних шпалер можна вважати і таку їх ексклюзивних різновид, як килимові.

 • . 5

  Вивчаючи різні види шпалер, особливу увагу слід звернути на різновиди, що містять синтетичні матеріали (скловолокно, пластик, кварцове або металеве напилення тощо) Особливостями таких шпалер є, по-перше, неперевершений зовнішній вигляд і текстура, а по-друге — високий рівень зносостійкості. У кожному разі, вибираючи для шпалер матеріал для стін, важливіше за все звернути увагу на всі функціональні характеристики і призначення приміщення, яке підлягає обклеювання. Різноманітність же матеріалів, текстур, кольорів і цін дозволяють вибрати шпалери на будь-який смак і гаманець.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :