Які дерева використовуються в ландшафтному дизайні?

які дерева використовуються в ландшафтному дизайні?

Вам знадобиться
 • Саджанці дерев
 • Жеданіе прикрасити ділянку
Інструкція
 • . 1

  Дерева умовно діляться за типами — хвойні, вічнозелені дерева і листяні. Зараз вже виділені в окрему групу плодові дерева, хоча їх відносять до листяним. Найбільше поширення для прикраси ділянок отримали листяні рослини. Для переважної більшості заміських ділянок листяні рослини є основними наповнювачами. Всі листяні декоративні рослини можна розділити на 2 групи — декоративно-квітучих і декоративно-листяних.

 • . 2

  Перша група покликана радувати око квітами найрізноманітніших форм і відтінків, а друга красивими і незвичайними листям. Ландшафтний дизайн з такими рослинами цінується за фактурний окрас листя, форму крони. Деякі рослини, наприклад, привертають увагу своєю незвичайною осінньої забарвленням листя. Хвойні дерева — це багаторічні рослини з видозміненими листям (хвоєю), а квітами для них є шишки. Вибір хвойних рослин не такий багатий як листяних, та й зовнішній вигляд у них відрізняється відносною строгістю.

 • . 3

  Головне їх достоїнство полягає в цілорічної привабливості, лаконічною геометрії їх форм і невибагливості до грунту і догляду. Крім усього перерахованого, хвойні дерева — це природний захисний бар’єр і джерело фітанціди і кисню. Мабуть, найпопулярніші дерева для ландшафтного дизайну з хвойних порід — це туя, ялина, кедрова сосна, ялиця, сосна і ялівець. Якщо застосовувати для прикраси ділянки модрину, то не варто забувати про такий її біологічної особливості як здатність скидати хвою на зиму.

 • . 4

  Є цілий ряд вічнозелених листяних рослин, які в холодну пору року не скидають листя — це барбарис, рододендрон, самшит. Вони мають широке поширення на Півдні Росії. Однак є умільці, які вже вирощують їх в умовах Підмосков’я. Рослини плодово-ягідного напрямки будуть гарні для будь-якого місця саду, де можуть знадобитися їх прекрасні декоративні властивості. А кронах плодових дерев можна надати будь-яку форму, яка дозволить їй найбільш органічно вписатися в ландшафт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :