Які документи потрібні, щоб відсудити у дружини дитину?

які документи потрібні, щоб відсудити у дружини дитину?

Вам знадобиться
 • Пакет доказових документів
 • Адвокат
Інструкція
 • . 1

  У Російській Федерації давно склалося ситуація, коли суд захищає інтереси матері при розлученні, залишаючи дітей з нею. Батьки теж не завжди раді перспективі продовжити життя зі своїми нащадками і зосереджуються на своєму особистому житті, надсилаючи на дітей аліменти, не цікавлячись їхньою подальшою долею. Але це правило має винятки. Якщо батько готовий взяти на себе відповідальність за виховання та утримання дитини, то фахівці познайомлять його з порадами, як відсудити дитину у дружини.

 • . 2

  Для початку потрібно зібрати повний пакет документів, які будуть розглянуті судом. На їх підставі вирішується, хто з батьків може запропонувати дітям більш гідні умови проживання та забезпечити належний догляд. Будуть потрібні паспорт і заяву батька, його довідка про заробітну плату та характеристика, отримана з місця роботи. Потрібен також акт, зроблений житловою комісією про квартирі (будинку). Стане в нагоді і висновок від органів опіки та піклування і характеристика з місця проживання разом з висновком нарколога і психіатра. Такий же пакет документів потрібно надати суду з боку колишньої дружини.

 • . 3

  Щоб відсудити дітей, необхідно представити докази того, що мати не може їх виховувати належним чином. Для цього рекомендується зібрати заяви у сусідів дружини, якщо вона веде асоціальний спосіб життя, який помітний оточуючим. Заява пишеться на адресу районного суду, де живуть колишня дружина з дитиною (або дітьми). У заяві обов’язково вказують причини бажання поміняти місце проживання для них. До заяви додається документальна база даних, яка доводить те, що дружина не варта виховувати дитину.

 • . 4

  Необхідно отримати клопотання з органів опіки та піклування, в якому мають бути вказані причини передачі дитини батькові (мати не здійснює своїх батьківських функцій повною мірою). В акті житлової експертизи теж можуть міститися відомості про те, що квартира з якихось причин не відповідає потребам дітей (малий метраж, відсутність комунальних зручностей). Цей акт складається, як в будинку у дружини, так і в чоловіка.

 • . 5

  Велику важливість для суду матиме і довідка про доходи дружини. Якщо вона покаже, то рівень грошового забезпечення потреб дитини не відповідає нормам, то є ймовірність, що батько зможе взяти опіку над ним і перевезти на постійне місце проживання за своїм місцем проживання. Ще боле вагомим доказом на користь вдалого результату справи для тата буде довідка з наркологічного диспансеру, в якій буде вказано захворювання матері: наркоманія, алкоголізм.

 • . 6

  Щоб пред’явити суду всі докази, необхідно зібрати доказову базу, в якій буде матися вся інформація про взаємини дитини і матері. Можливо, вдасться отримати характеристику від дільничного на жінку (про її аморальній поведінці). Не можна забувати про сусідів, які можуть зробити свої заяви або прийти в суд, виступивши свідками на боці батька. Про негідну поведінку матері може розповісти характеристика з місця роботи.

 • . 7

  Такі ж документи надаються і заявником. За ним суду має стати зрозуміло, чи може батько взяти опіку над дітьми, чи має він всі умови і засоби для гідного виховання і нормального розвитку своїх дітей. Щоб підвищити шанси на позитивний результат справи, фахівці рекомендують найняти хорошого адвоката, який буде грамотно захищати інтереси батька.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :