Які існують бур’яни картоплі?

які існують бур'яни картоплі?

Вам знадобиться
 • Грунт
 • Грядка
 • Бур’яни
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж посадити картоплю, необхідно вивчити всі «підводні камені» Ні для кого не секрет, що ніщо живе не може рости і благополучно розвиватися в неволі. Особливо, це добре відомо професійним городникам. Саме на їх прикладі більш наочно можна розглянути конкретну ситуацію. Навесні вони ретельно готують грунт для посадки різних овочевих культур. Не шкодуючи своїх сил, дачники перекопують грядки, при цьому перетрушівая ледве чи ні кожен шматочок землі, очищаючи її таким чином від сміття і корінців шкідливих рослин. Потім скопані ділянки гарненько розрівнюють граблями, а вже потім сеят насіння. Однак, часто після такої копіткої підготовчої роботи, замість очікуваних культурних сходів, першим на поверхні з’являється ненависний бур’ян.

 • . 2

  На жаль ситуація при посадці картоплі не є винятком. Необхідно враховувати, що крім «любителів поїсти» молоді пагони, наприклад, колорадський жук, є ще й бур’яни картоплі, які сильно заважають сприятливому росту даної рослини. Різновидів таких бур’янів безліч, але серед них можна виділити найвідоміші і каверзні. Буде корисно знати, що найпоширенішим і злісним рослинним шкідником на картопляному полі є пирій повзучий. У нього дуже потужна коренева система, що проростає на глибину до 2, 5 метрів. Своїми корінцями він також може проростати в самі бульби картоплі, тим самим відбираючи в них і красивий зовнішній вигляд, і поживні речовини.

 • . 3

  Ряд картопляних бур’янів доповнюють також не менш шкідливі рослини: щириця, яка дуже багато забирає вологи, зведчатка, мокриця, берізка польова — ці бур’яни також мають дуже розвинену кореневу систему, за рахунок чого вбирають вологу на кілька метрів глибше, ніж це встигають робити коріння картоплі. Завершальним ланкою серед важковиводимих бур’янів є вівсюг. Ця рослина з сімейства злакових, дуже схоже на овес. Насіння стрімко розсіюються за вітром, тим самим розмножуючись з неймовірною швидкістю. Отже, якщо прийнято рішення посадити картоплю, то необхідно підготується до цього процесу найретельнішим чином. Виявляється, в такому простому на перший погляд справі, є дуже багато нюансів, при не дотриманні яких, можна і не зібрати бажаний врожай.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :