Які існують правила флористики?

які існують правила флористики?

Вам знадобиться
 • Висушені рослини
 • Булавки
 • Голки
 • Нитки
 • Піна
Інструкція
 • . 1

  Флористика — наука про те, як правильно складати квіткові композиції та букети. Грамотно підібране квіткове оформлення допоможе не тільки підкреслити тожественность будь-якого святкового заходу, а й наповнити радістю будинок в звичайний день. Сировиною для виробів можуть служити будь-які природні матеріали. У роботі широко використовують як засушені, так і свіжі рослини, а також витратні матеріали, якими служать шпильки і піна для закріплення.

 • . 2

  Усім, хто вирішив освоїти цю науку, професіонали радять вивчити і запам’ятати прості правила флористики. По-перше, потрібно звертати увагу на колір, фактуру і розмір квітів, а також на їх свіжість і здатність розпускати бутони у воді. Ранній ранок — найкращий час для того, щоб зрізати квіти для роботи, але не варто цього робити в дощову погоду. Для того щоб композиція довго не втрачала свій первісний вигляд, варто зрізати кожна квітка гострим лезом навскоси, стежити, щоб вода, в якій знаходиться букет, завжди була свіжою, регулярно оновлювати зріз. При складанні ікебани з висушених рослин варто скористатися природною сушкою на повітрі, при якій відібрані заготовки перевертають вниз головками, обов’язково позбавляючи квітку від зайвих листя. При природному висиханні багато з рослин зберігають первинний колір, що відкриває флористам безліч можливостей для творчості.

 • . 3

  Сама флористика має чотири основні напрямки, першим з яких є вегетативне. Це найбільш природний метод, при якому букети роблять нехитрими з свіжозрізаних квітів, листя і трав. Складання оригінальною і симетричній композиції з великої кількості рослин, але створюють ілюзію ідеальної цілісності, — це декоративний стиль. Наступний напрямок — лінійне. Тут, як правило, переважає асиметрія і мінімальна кількість матеріалів. Композиція нагадує геометричні фігури. При паралельному стилі квіти розташовані рядами горизонтально або вертикально. У кожному ряду рослини одного виду однакові за кольором. Також часто виділяють такі форми, як бізнес-флористика, весільна та ритуальна.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :