Які існують правила оформлення реферату по ГОСТу?

які існують правила оформлення реферату за гостом?

Вам знадобиться
 • Вибрати тему реферату
 • Знайти джерела для отримання інформації по темі
Інструкція
 • . 1

  Реферат, в перекладі з латинської мови, означає повідомляти. Це невеликий доповідь, представлений в письмовому вигляді. Головна мета його виконання — перевірити знання учня по конкретній темі. Оформляючи реферат, потрібно дотримуватися певних правил.

 • . 2

  Робота оформлюється на аркушах А 4, а обсяг роботи не повинен перевищувати 40 сторінок. Відступ зліва повинен становити 30 мм, праворуч — 10 мм, знизу і зверху — 20 мм. Робота повинна бути написана шрифтом Times New Roman, його розмір — 12 — 14, а міжрядковий інтервал повинен коливатися від 1. 5 до 2 мм.

 • . 3

  Кожен розділ повинен починатися з нового аркуша. Нумерація ставиться на кожній сторінці, крім титульного аркуша. Перед тим, як оформити реферат, потрібно ознайомитися також і з його структурою. Стандартний реферат повинен мати реферат таку структуру: титульний лист, зміст, основну частину, графічну частину, висновок і список літератури.

 • . 4

  У верхній частині титульної сторінки вказується назва навчального закладу, по центру — тема без лапок, під темою назва предмета. У правому нижньому кутку — дані автора і керівника. Внизу, по центру аркуша вказується назва міста і рік виконання. Зміст несе інформацію про розділи і номерах сторінок реферату. У вступі пояснюється мета виконання реферату. Основна частина викладає інформацію по темі реферату, а також про міркуваннях і висновках автора. Графічна частина представляється схемами, діаграмами і таблицями. Правила оформлення реферату по ГОСТу вимагають дану частину тільки в тих випадках, коли необхідно використовувати графічні приклади або розрахунки. До складу укладення входять фінальні висновки автора щодо викладеної теми. Воно має бути чітким і лаконічним.

 • . 5

  У списку літератури вказуються всі, використані в процесі написання реферату, джерела. Правила оформлення реферату вимагають у списку літератури, спочатку вказувати законодавчу літературу (якщо вона використовувалася), потім основну і періодичну, і вже в кінці — інтернет-джерела. Використана література повинна бути свіжою, не старше 5 — 7 років. Ранні праці використовуються рідко, тільки в тому випадку, якщо вони унікальні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :