Які існують умови для вступу до ВНЗ?

які існують умови для надходження до внз?

Вам знадобиться
 • Вибір ВНЗ
 • Надходження та пільги
 • Докумен
Інструкція
 • . 1

  Кожен випускник школи, насамперед, повинен визначитися з професією, яку він хоче отримати. Найкраще задуматися про це заздалегідь, за рік чи півтора до закінчення школи, щоб встигнути відвідати приймальні комісії різних освітніх установ та ознайомитися з умовами навчання. Не менш важливим моментом є форма навчання: денна, вечірня або заочна. Корисно буде дізнатися і про кількість бюджетних місць, а також про розмір плати за навчання на обраній спеціальності.

 • . 2

  Вступ до ВНЗ передбачає, що випускник відповідально підходить до свого вибору, тому підготовку до вступу слід починати заздалегідь. Корисним буде відвідування репетиторів, проходження спеціальних курсів, участь у різних олімпіадах і т. п. Крім того, буде корисно дізнатися в приймальній комісії обраного ВНЗ про пільги, що надаються при вступі. Багато навчальних закладів надають пільги переможцям олімпіад, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям з сімей з низьким доходом, але деякі ВНЗ надають і додаткові пільги, а деякі, навпаки, їх відміняють.

 • . 3

  Крім цього, вступ до ВНЗ — процес, що включає в себе збір певних документів, необхідних для зарахування. До таких документів належать заяву на вступ, паспорт, свідоцтво про здачі ЄДІ, атестат про середню повну освіту, документи, що підтверджують пільги, а також до цього набору документів необхідно докласти 6 фотографій абітурієнта розміром 3 * 4. До приймальної комісії пред’являються копії вищезазначених документів, завірені нотаріусом. Крім того, деякі ВНЗ можуть вимагати й інші документи, наприклад, сертифікати про проходження курсів, копії грамот і т. п., що залежить від специфіки обраного ВНЗ. Інформацію про надання додаткових документів необхідно дізнаватися в приймальній комісії освітньої установи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :