Які матеріали потрібні для ремонту?

які матеріали потрібні для ремонту?

Вам знадобиться
 • Дизайн-проект
 • Кошторис витрат
 • Грамотні консультанти з будматеріалів
 • Фахівці-ремонтники
Інструкція
 • . 1

  Дизайн-проект вашого будинку — це перший крок до здійснення мрії про новий сучасному інтер’єрі. По суті, це не тільки остаточна картинка того, у що має перетворитися ваша будмайданчик, але і докладний план будівельних робіт в послідовності. Маючи план в руках ви будете чітко уявляти порядок своїх дій, оцініть масштаб необхідних витрат, зрозумієте які будматеріали вам потрібні і в яких кількостях. Радимо звернутися за дизайн-проектом до професійного художнику-дизайнеру, який допоможе вам не тільки створити потрібну вам картину, а й розумно заощадити на багатьох елементах декору.

 • . 2

  Кошторис витрат, що випливає з розрахунків за проектом, — це теж важливо. У неї зазвичай закладаються максимально допустимі витрати, які ви понесете, почавши ремонт. А от коли ви побачите ці два документа у себе в руках, можете приступати … ні, не до вибору будматеріалів, а до пошуку майстра-виконроба! Він буде проводити ремонт, а значить, зацікавлений в якісних матеріалах! Він-то і може стати вашим консультантом в пошуках всього необхідного, а заодно запропонує практичні варіанти економії.

 • . 3

  Разом з майстром-виконробом вам доведеться відправитися на будівельні бази або в будівельні супермаркети що б купити будматеріали для ремонту. Це кращий варіант вашої участі, тому що залишати пошук будматеріалів на самоплив небажано. Крім того, беручи участь у пошуку матеріалів, ви будете в курсі, що відбувається і зможете контролювати відповідність ваших витрат заданої кошторисі. Починайте збирати чеки і вести бухгалтерію!

 • . 4

  Матеріали, які ви купуєте, повинні відповідати заявленим у кошторисі. Якщо ж ви економите, то матеріали-замінники можуть бути нижче за ціною, але ніяк не за якістю. Кількість матеріалів має суворо контролюватися вами, а якість того, що ви купуєте має бути гарантованим.

 • . 5

  Навіть довіривши вибір матеріалів виконробу, і розуміючи, що він зацікавлений в покупці кращих матеріалів (йому з ними працювати), не забувайте звіряти ціни на матеріали в різних джерелах. Якщо є можливість купити дешевше — купуйте, але стежте за якістю.

 • . 6

  Якщо в процесі ремонту вам необхідний монтаж або зведення складних конструкцій — звертайтеся до авторитетних консультантам, вони допоможуть вам підібрати якісні матеріали. Непоганий консультант в питаннях вибору будматеріалів сьогодні — інтернет, в якому можна знайти прості і зрозумілі відповіді на всі питання.

 • . 7

  Універсальних майстрів не буває. Тому по деяких групах будматеріалів, особливо оздоблювальних не соромтеся брати консультації в магазинах або на базах, звіряйтеся з отриманою інформацією в інтернеті, по книгах, у незалежних фахівців.

 • . 8

  Пам’ятайте, що кожна будівельна компанія або магазин будматеріалів має свою профільну тему, а весь інший будматеріал — це доповнення до неї. З’ясовуйте ці «профілі», і якщо бачите, що асортимент невеликий, звертайтеся за цієї будівельної позицією до вузькопрофільних дилерам, у яких цей товар представлений широко.

 • . 9

  Намагайтеся працювати з перевіреними і солідними постачальниками будматеріалів, що дають гарантію на свій товар і надавачами грамотних консультантів для уточнення варіантів вибору. Якщо компанія займається доставкою та надає знижки — це ваш вибір!

 • . 10

  Якщо ви не будете комплексувати з приводу свого будівельного невігластва і проявіть максимум допитливості активності, вже до кінця ремонту ви станете знатним фахівцем в галузі будівельних матеріалів і непоганим експертом в питаннях знаходження та придбання матеріалів. Це допоможе вам впоратися з ремонтом економно і швидко! Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :