Які можна зробити малюнки на нігтях на весілля?

які можна зробити малюнки на нігтях на весілля?

Вам знадобиться
 • Салон краси
 • Нігті
Інструкція
 • . 1

  Весілля, мабуть самий незабутні і хвилюючий день, в житті кожної дівчини і жінки. А підготовка до весілля, не менш важлива для нареченої. З виду не повинна вислизнути не одна деталь. Особливу увагу слід приділити рукам, зокрема, нігтям, манікюр покликаний лише трохи доповнити наряд нареченої і не повинен виглядати вульгарно. Останнім часом, дуже популярно, крім простого манікюру, робити малюнки на нігтях. Для початку необхідно знайти професійного майстра, з хорошою репутацією та досвідом. Потім, вибрати сподобалася візерунок, благо вибір на сьогоднішній день великий. Якщо нічого не сподобалося, не страшно, можна придумати свій дизайн нігтів. Довжина нігтя не має особливого значення, але на довгих і нарощених нігтики, малюнок буде виглядати ефектніше, та й простору для фантазії більше. Процедуру найкраще зробити на передодні торжества.

 • . 2

  Якщо фінанси не дозволяють сходити в салон до майстра, можна зробити малюнки на нігтях на весілля в домашніх умовах. Для цього потрібно: акуратність, терпіння, багато вільного часу, тонкі інструменти, лаки і безмежна фантазія. Велике значення має якість лаку, так само варто звернути увагу на термін придатності. Дуже важливий вибір кольорів, варто враховувати тон сукні, ніяких екстремальних і яскравих акцентів бути не повинно, манікюру надолужити доповнювати, а не затьмарювати наряд нареченої.

 • . 3

  При бажанні можна доповнити малюнок стразами, головне не «перевантажити» нігті. Можна скористатися наклейками або готовими накладними нігтями. Мінус їх у тому, що вони не надійні і можуть відклеїться в самий невідповідний момент. Якщо слідувати порадам і зробити все правильно, результат буде радувати не тільки володарку шикарних нагідок, а й оточуючих.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :