Які потрібні документи для вступу до ВНЗ?

які потрібні документи для вступу до внз?

Вам знадобиться
 • Документ про освіту
 • Паспорт
 • Свідоцтво про здачу ЄДІ
 • Довідка про стан здоров’я
 • Фотографії
Інструкція
 • . 1

  Закінчивши школу, багато хто прагне скоріше стати студентами престижних вищих навчальних закладів. Однак не багато абітурієнтів розуміють всі дрібниці процесу вступу до університету. Щоб із школяра перевтілитися в студента доведеться не тільки вивчити необхідні предмети, але ще і зібрати цілу папку важливих документів. Без такого «особистої справи» дорога до ВНЗ буде закрита. Документ про здобуту освіту. Перша і головна папір, яка дає право на вступ до університету. Знадобиться оригінал або завірена копія шкільного атестата. Якщо ж вступ до ВНЗ здійснюється після навчання в середньому спеціальному навчальному закладі потрібно приготувати диплом про його закінчення.

 • . 2

  Паспорт, військовий квиток та свідоцтво про здачу ЄДІ. Документи надаються абітурієнтом особисто. Рекомендується заздалегідь приготувати кілька ксерокопій основних сторінок паспорта. Військовий квиток або посвідчення приписки до певного призовної дільниці необхідно надавати всім юнакам. Що стосується документів з ЄДІ, то обов’язково лише свідчення. Однак при наданні копій сертифікатів істотно полегшується перевірка результатів ЄДІ, тому деякі ВНЗ просять приносити їх копії. При цьому необхідно робити ксерокопіювання обох сторін даного документа.

 • . 3

  Довідка про стан здоров’я форми 086-у. Цей та інші документи для вступу до ВНЗ мають подаватися в тому випадку, якщо вони включені до переліку в конкретному навчальному закладом, всю інформацію про який можна дізнатися на сайті університету або безпосередньо в приймальні комісії. Подавати можна як оригінали, так і завірені копії довідки.

 • . 4

  Фотографії та заяву. Кількість і якість фотознімків потрібно уточнювати в самому ВУЗі. Зазвичай надають 4 — 6 штук. Заява оформлюється безпосередньо при подачі документів. У ньому вказується спеціальність, на яку вступає абітурієнт, форма навчання, а також бали, отримані ним на ЄДІ. Серед необов’язкових документів, що надаються до ВНЗ під час вступу значаться ті свідчення, що дають право на пільги, а також грамоти, дипломи та подяки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :