Які продукти містять багато вуглеводів

які продукти містять багато вуглеводів

Вам знадобиться
 • Меню
 • Продукти
Інструкція
 • . 1

  Вуглеводи життєво необхідні людині, як для ведення активного способу життя, так і для розумової діяльності. Даремно деякі панянки намагаються звести нанівець їх кількість у своєму щоденному раціоні. Це призводить до появи головних болів, зниження загального самопочуття та іншим проблемам, пов’язаним зі здоров’ям. Розглянуте речовина надходить в організм з їжею, і відкладаються переважно в печінці і м’язах у вигляді глікогену — особливого крохмалю. Відкладення вуглеводів в такому вигляді зберігається до першої виникає необхідності в додаткових дозах цукру, в який і розщеплюється глікоген. Відбувається це, як правило, під час інтенсивної роботи, що вимагає застосування фізичних і розумових зусиль.

 • . 2

  Людині недосвідченому важко поєднати все вищесказане із загальноприйнятою думкою (в якому є певна частка правди), що від вуглеводів сильно повніють. «Невже у людини є два виходи: бути активним, розумним і повним або худим і« дохлою »?» — Таке питання прямо таки напрошується в даному випадку. Виявляється, компроміс можливий. Для його досягнення потрібно навчитися відокремлювати зерна від полови. Детальніше про це написано нижче. Меню без вуглеводів не приведе здорової людини ні до чого хорошого. Так що йому все — таки доведеться при складанні меню приділити їм належну частку уваги. Причому перевага віддати складним вуглеводам (клітковина, крохмаль, пектин). Лідером по їх змісту є: гречка, рис, овес, пшениця і квасоля.

 • . 3

  Що стосується простих вуглеводів (сахароза, глюкоза, галактоза, дисахариди), то тут на перші позиції виходить цукор і все, приготовані на його основі вироби: солодка випічка, торти, тістечка. Цукерки і так далі. Кмітливий читач до цього моменту повинен був вже здогадатися, чому важливо не тільки вирішити питання про те, які продукти містять багато вуглеводів, але і з’ясувати, що із запропонованого списку варто виключити. Корисною для здоров’я є перша група продуктів. І все тому, що її вживання в їжу призводить до тривалого насичення.

 • . 4

  У той час, як налягаючи на їх співтоваришів з сусідньої групи, можна вже через півгодини — годину після прийому їжі відчути сильний напад голоду. Продукти, що містять вуглеводи, заслуговують поважного до себе ставлення. Особливо ті, що мають рослинне походження. Але й солодощами нехтувати не варто. Маленький шматочок торта один раз на тиждень особливої шкоди не принесе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :