Які речовини відносяться до вуглеводів?

які речовини відносяться до вуглеводів ?

Вам знадобиться
 • Прості вуглеводи
 • Складні вуглеводи
 • Продукти не містять вуглеводів
 • Вуглеводи, розчинні у воді
Інструкція
 • . 1

  Всі вуглеводи діляться на прості і складні. Прості вуглеводи зустрічаються в молоці, фруктах та деяких овочах. Глюкоза є основним простим вуглеводом. У великих кількостях фруктоза міститься в фруктах. Молочний цукор або лактоза міститься в молочних продуктах. Якщо у людини не засвоюється молочний цукор, найкраще віддавати переваги безлактозную і кисломолочним продуктам.

 • . 2

  Сахароза — не містить ніяких інших поживних речовин і тому, вживання її краще обмежити, так як надлишок здатний відкластися в організмі у вигляді жиру. Рафінований цукор складається на 95% з сахарози. Мальтоза — цукор, що міститься в солоді, меді та інших продуктах.

 • . 3

  Складні вуглеводи. Крохмаль — основне джерело складних вуглеводів в їжі. Це зернові, бобові, картоплю і кукурудза. Глікоген — речовина, необхідне при підвищених фізичних навантаженнях. Не варто також забувати про харчових волокнах, які не засвоюються організмом але необхідні для його життєдіяльності, а саме: забезпечення роботи шкт, зниження рівня холестерину в крові, гнітючої дії на патогенну мікрофлору.

 • . 4

  Однак, існують страви без вуглеводів. До них відносяться продукти тваринного походження, такі як яйця, м’ясо, риба і птиця, багато сортів сирів, морепродукти і багато видів овочів і зелені. Також, в цей список можна додати гриби а також рослинні масла (кращі з них — нерафіновані, першого холодного віджиму). Тваринні жири, такі як натуральне вершкове масло і риб’ячий жир також практично не містять вуглеводів. Ну і звичайно, першооснова — вода (проста і мінеральна), а також напої з неї, наприклад чай (звичайно без цукру).

 • . 5

  Практично всі вуглеводи растовряются воді. Так, якщо рис замочити на ніч, у воду піде значна частина крохмалю. Ну і звичайно, цукор рафінад розчиняється в теплому чаї без залишку. Завдяки цій властивості, люди, що уникають крохмалистою їжі, можуть замочувати деякі види продукту. Так, для отримання більш розсипчастого картоплі, його також замочують на деякий час у воді. Вуглеводи — незамінна частина повсякденного раціону практично кожної людини і безвуглеводних дієти повинні проводиться під суворим контролем лікарів. Організм з вдячністю прийме ці речовини при помірному їх споживанні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :