Які розчинники застосовують для монтажної піни?

які розчинники застосовують для монтажної піни?

Вам знадобиться
 • Монтажна піна
 • Розчинник монтажної піни
Інструкція
 • . 1

  Безліч різних завдань при будівництві та ремонті дозволяє вирішити поліуретанова монтажна піна. Її використовують як професійні монтажники, так і домашні умільці. Іноді виникає необхідність видалити монтажну піну, що потрапила на одяг, підлогу і т. д. Для цього існують спеціальні засоби. В основному вони розрізняються по тому, застиглу або свіжу піну можна видаляти з їх допомогою. Застосування розчинників дозволяє видалити монтажну піну, що потрапила на одяг, підлогу і т. д. Для цього існують спеціальні розчинники.

 • . 2

  В основному вони розрізняються по тому, застиглу або свіжу піну можна видаляти з їх допомогою. Очищувачі для свіжої піни використовують таким чином: а. Акуратно прибрати основну масу ножем або шпателемб. Нанести засіб на забруднення, розпорошивши його з баллонав. Протерти оброблене місце м’якою тканиною без ворсу. Засохлу монтажну піну видалити складніше. Для цього застосовують особливий препарат, розчинник монтажної піни, наприклад «SOL-OFF», фірми Barton `s та інші подібні.

 • . 3

  Інструкція з їх застосування складається з декількох кроків: а. Необхідно зрізати застиглу піну ножем і зішкребти залишки, намагаючись не пошкодити поверхню, що очищається. б. Розпорошити розчинник монтажної піни на забруднену поверхню. в. Почекати від п’яти до тридцяти хвилин. м. Протерти поверхню вологою тканиною. Крім фірмових засобів можна використовувати хімічні речовини: диметилформамід і диметилсульфоксид.

 • . 4

  останнє речовина вільно продається в аптеках під назвою «димексид». Працювати потрібно з обережністю і обов’язково в рукавичках, не допускаючи попадання препаратів на шкіру і в очі. Використання розчинників допоможе вам очистити випадково забруднені піною підлоги, двері, вікна і багато іншого, з їх допомогою ви зможете зробити це без особливих труднощів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :