Які спеціальності будуть затребувані через 5 років?

які спеціальності будуть затребувані через 5 років?

Вам знадобиться
 • Наявність освіти
 • Уміння прогнозувати
Інструкція
 • . 1

  Сучасне суспільство диктує жорсткі умови, і нинішня молодь усвідомлено вибирає спеціальність, не покладаючись на зв’язки і можливості батьків, а тільки на свої здібності. Цей факт радує і лякає одночасно, адже не кожен з них правильно оцінить свої таланти.

 • . 2

  Від того, наскільки вірно вчорашній школяр здатний розібратися в своїх сильних якостях, залежить правильність вибору спеціальності та його подальше життя, як би пафосно це не звучало. Економістів, юристів і бухгалтерів випускає кожен вуз, не залежно від спеціалізації, але це аж ніяк не означає, що всі вони будуть затребувані: комусь доведеться переучуватися, хтось стане працювати не за фахом. Остання хвиля економічної кризи чітко окреслила потреби ринку праці на найближчі 5 років, тому вибір професії краще проводити, спираючись на ці дані.

 • . 3

  Фахівці в області IT-технологій. Попит на них великий зараз, буде великий і в майбутньому. Цю спеціальність варто розглядати тим, хто має технічний склад розуму, адже наших комп’ютерних геніїв чекають і за кордоном: продукти, створювані вітчизняними компаніями, досить затребувані і високо цінуються далеко за межами нашої держави.

 • . 4

  Робочі спеціальності все ще потрібні і окремі фірми готові платити чималі суми трактористам, столяри, електрики, тільки б знайти кваліфікованого майстра. Це і будуть затребувані спеціальності через 5 років, і навіть через 10.

 • . 5

  Медики потрібні у всі часи. Але тільки розумні медики. Не варто вирушати в медичний вуз тільки з данини сімейних традицій або в передчутті хороших гонорарів. Занадто великі ризики.

 • . 6

  Архітектори, будівельники, проект-менеджери та інші спеціальності ринку нерухомості знадобляться у великих кількостях, виходячи з тенденцій його розвитку. За великим рахунком, професія може бути різною, головне, щоб вона була улюбленою і дозволяла рости людині над самим собою. Тоді і праця його буде потрібен.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :