Які умови отримання шенгенської візи?

які умови отримання шенгенської візи ?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Фотографії
 • Медична страховка
Інструкція
 • . 1

  На початку 2013 року Консульський Департамент РФ оголосив нові вимоги до громадян, які отримують шенгенські візи. Відтепер для її оформлення діє єдиний перелік паперів, які надаються в посольство країни в’їзду. Заява та анкета. Важливо, щоб у цих двох документах були заповнені друкованими літерами всі поля. Візову анкету потрібно підписати в 2 місцях.

 • . 2

  Підтвердження платоспроможності і місця проживання. Для цього пред’являється довідка з місця роботи, де вказана зарплата, або виписка з банківського рахунку за останні 3 місяця. Документи оформляються на офіційних бланках і повинні містити реквізити організацій. Учень ВУЗу, якому необхідна шенгенська віза, надає довідку з університету. А от місце проживання можна підтвердити роздруківкою, що свідчить про оплату номера в готелі із зазначенням її адреси.

 • . 3

  Копія російського і дійсний закордонний паспорт. У посольство потрібно надати чіткі ксерокопії сторінок паспорта з інформацією про його власника і місце реєстрації та про сімейний стан громадянина. Термін дії закордонного документа, який стверджує особистість, повинен на 3 місяця перевищувати строки запитуваної візи. Причому він повинен бути виданий не більше десяти років тому. Обов’язкова наявність в ньому мінімум двох чистих сторінок.

 • . 4

  Фотографії. Будуть потрібні 2 кольорових знімка розміром 3, 5 × 4, 5 см. Передача кольору на них не повинна бути спотворена. Нові умови шенгенської візи спростили вимоги до тону фотографій, головне, щоб він був світлий. Особа на знімку не повинні закривати волосся або темні окуляри. Важливо, щоб на ньому не було відблисків від освітлення.

 • . 5

  Медична страховка на весь період поїздки. Її сума повинна повністю покривати транспортні витрати по поверненню громадянина додому у разі захворювання. Крім того, в неї має бути включена вартість невідкладної медичної допомоги. Надавати в посольство потрібно копію страхового поліса. Важливо знати, що медична страховка, виписана від руки, з 2012 року не приймається. Сьогодні шенгенська віза найбільш популярний дозвільний документ, що оформляється при виїзді за кордон, не даром же її іменують «вікно в Європу».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :