Які використовують аксесуари для флористики?

які використовують аксесуари для флористики ?

Вам знадобиться
 • Тканини
 • Дроти
 • Спреї
 • Декоративні прикраси
Інструкція
 • . 1

  Давайте докладніше зупинимося на останньому пункті і дізнаємося, які аксесуари є найбільш улюбленими в роботі флористів і дозволяють створювати воістину фантастичні за своєю красою композиції.

 • . 2

  Отже, мета використання різнопланових аксесуарів — зробити букет яскравим, барвистим і унікальним. З цією метою використовуються найрізноманітніші предмети: декоративні дроту, джут, мотузки, тейпленти, красиві тканини і тюль, банти і стрічки, скляні та пластикові пробірки, пляшки, колби, різнокольорові спреї та фарби, блискітки, декоративний гравій, пісок, каміння, солома , сизаль, мохи, рафія, декоративні метелики, намиста, пір’я, птиці; — корали, раковини, морські зірки, портбукетниці.

 • . 3

  Флористика вимагає гармонійного використання всіх елементів. Не варто поєднувати в одному єдиному букеті відразу всі підручні аксесуари: виглядати така композиція буде щонайменше безглуздо. Краще обмежитися декількома аксесуарами ( 1 основний і до 3 — 4, що залучають меншу увагу, але завершальних композицію). Головне, щоб готовий букет виглядав охайно і відповідав своєму призначенню. Наприклад, якщо мова йде про складання флористичної композиції, яку працівники збираються піднести босові-чоловіку, не варто прикрашати її метеликами.

 • . 4

  Вибираючи аксесуари для флористики, обов’язково слід упевнитися в їх якості. Якщо потрібно клей, бажано, щоб він добре скріплював між собою різні елементи. Вкрай неприємно буде отримати в подарунок букет, який прямо в руках розсиплеться. Дуже цікаво виглядають букети, при складанні яких були підібрані аксесуари однієї тематики. Яскравим прикладом є «морський» букет, прикрашений перерахованими вище коралами, морськими зірками і раковинами. Однак не варто забувати, що сюжет готової композиції повинен відповідати зовнішності кольорів. І, звичайно ж, про те, що букет повинен бути складений з душею!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :