Які використовують вази для флористики?

які використовують вази для флористики ?

Вам знадобиться
 • Елементи декору букета
 • Квіти
 • Гілки дерев
 • Вазочки
Інструкція
 • . 1

  Створення букетів — ціле мистецтво, яке потребує великого творчого потенціалу та натхнення. Щоб освоїти цю непросту техніку, потрібно навчитися бездоганно розбиратися у всіх видах квітів, а також в їх поєднаннях. Для того ж, щоб букет був не просто набором красивих квітів, флористи доповнюють їх різними аксесуарами. Це можуть бути різного роду стрічечки, обробна папір, нитки бус, тасьма, біжутерія, вази, фігурки з різних матеріалів, вази.

 • . 2

  Також використовуються висушені гілки дерев, ягоди, горіхи, листя декоративних рослин. Все це цілком може стати частиною унікальної композиції, яка довгий час буде радувати око щасливого власника. Флористика затребувана в багатьох сферах: це і прекрасний подарунок, і оригінальна частина будь-якого інтер’єру. До того ж кожен виріб унікально і неповторно. У своїй техніці кожен флорист неповторний. Спираючись на загальноприйняті правила і рекомендації, можна створювати власні композиції, які зможуть передати всі емоції свого творця.

 • . 3

  Важливо враховувати призначення букета і залежно від цього підбирати матеріал, розглядати можливі варіанти комбінування. Освоїти майстерність флориста зовсім не складно для людини, яка дає волю своїй фантазії і не боїться втілювати навіть самі божевільні ідеї. Вази для флористики — важливий елемент створення композиції. Вони повністю відображають або навіть задають стилістику вироби. Матеріал, з якого виготовляються посудини, досить різноманітний, тут немає ніяких обмежень. Це може бути як кришталь, так і скло, як метал, так і пластик.

 • . 4

  Враховуючи задумку і стиль композиції, вазу можна зробити і з підручних матеріалів, взявши за основу пляшку або банку, і задекорувавши її папером, стрічками або намистинами. Для додаткової аранжування часто використовують невеликі свічки, дзвіночки, стрази та ланцюжки. Особливо це актуально для тематичних композицій (Новий рік, 8-е Березня).

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :