Які здаються іспити в суворовське училище?

які здаються іспити в суворовське училище?

Вам знадобиться
 • Вступні іспити
 • Медична комісія
Інструкція
 • . 1

  Надходження в суворовське училище — це дуже відповідальне і обдумане рішення. Багато батьків мріють про те, щоб їх дитина отримала не тільки відмінну освіту, але ще і гарне виховання.

 • . 2

  Суворовське училище виховує не просто військових, а патріотів, відмінних офіцерів і справжніх чоловіків. Перебуваючи весь час в закритому приміщенні з одними хлопцями, можна навчитися не тільки захищатися, але і відстоювати свою власну думку, можна подружитися не тільки зі своїми однокласниками, але ще й з вихователями-офіцерами. А такі зв’язки знадобляться в майбутньому.

 • . 3

  Для тих, хто вже вирішив вступати до училища, необхідно знати відповідь на питання, як вчинити в суворовське училище? В училищі приймають юнаків, що закінчили шість класів. Крім обов’язкових вступних іспитів, діти проходять психолога, лікарів і здають нормативи з фізичної підготовки. Крім того, збирається потрібний пакет документів. Але це більше стосується батьків, ніж абітурієнтів. Для студента найважливішими залишаються іспити.

 • . 4

  Що стосується загальноосвітніх іспитів, то тут дитина здає обов’язковий диктант з російської мови (чи білоруським) і вирішує завдання з математики. Всі вимоги узгоджені з нормами загальноосвітніх шкіл. Також при сумнівних результатах можна подати на апеляцію, головне — встигнути подати її в день оголошення оцінок.

 • . 5

  Головним критерієм відбору є вердикт психолога. Іспити в суворовське училище проводять тільки після того, як лікар вирішить чи допускати дитини до них, чи зможе він потім проводити стільки часу в ізольованому суспільстві. Також проводять інтелектуальні тести, які допомагають дізнатися рівень розвитку дитини.

 • . 6

  Щоб здати фізичну підготовку хлопчикові необхідно пробігти біг на 60 метрів і біг на 1500 метрів. Готуватися до цього краще всього заздалегідь, адже фізично розвинений дитина має більше шансів вступити до училища.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :