Який час реабілітації після операції?

який час реабілітації після операції ?

Вам знадобиться
 • Лікар
 • Аналізи
 • Консультація
 • Лікарня
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж починати лікування, хворий повинен пам’ятати, що будь-яке медичне втручання це ризик для здоров’я, особливо якщо мова йде про хірургічних або ж пластичних операціях. Пов’язано це з тим, що у медичних препаратів є побічні ефекти, розрахувати які досить складно, при цьому в організму можуть бути свої специфічні реакції на певні ліки. Не варто забувати і про банальну інфекції, від попадання якої неможливо застрахуватися.

 • . 2

  Судити про те пройшло оперативне втручання успішно чи ні, можна після того як пройдена реабілітація після операції. Під реабілітацією розуміється повернення людини до своєї нормальної життєдіяльності в рамках запланованих обмежень. Просте хірургічне втручання переноситься організмом досить добре, і людина здатна повернутися до нормального життя через десять днів, але це мінімальний термін при ідеальному збігу обставин, і за відсутності ускладнень. Ускладнення ж здатні збільшити цей період до декількох місяців. Найчастіше відбувається потрапляння інфекції, або ж сама операція не досягає до кінця необхідного запланованого ефекту.

 • . 3

  Окремим пунктом необхідно виділити післяопераційний догляд, який повинен забезпечити персонал лікарні, адже саме від нього залежить час реабілітації після операції. Оскільки саме в цей період хворий повинен строго виконувати розпорядження лікарів, і робити ті вправи, що можливо йому предпішут. Саме з цієї причини вкрай не рекомендується реабілітації хворих, що перенесли більш-менш серйозну операцію на дому. Практика показала, що в цьому випадку, відбувається збільшення кількості ускладнень на 35%, при цьому ця цифра може дещо відрізнятися залежно від типу операції. У кожному разі якщо хворий поставиться до своєї післяопераційної реабілітації з повною серйозністю, то час, витрачений на неї, буде мінімально.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :