Який може бути розпорядок дня мами дитини?

який може бути розпорядок дня мами дитини?

Вам знадобиться
 • Мама
 • Обов’язки на день
Інструкція
 • . 1

  Найголовніше, чого повинна навчитися кожна мама — ділити свій день так, щоб будь-якого заняття був свій черга і порядок. У першу чергу необхідно навчитися відокремлювати ключові справи від другорядних. Наприклад, коли малюк заснув, мама біжить до комп’ютера з бажанням «швиденько почитати пошту і перекинутися з друзями парою повідомлень». Але на ділі виходить зовсім не так. Часу йде зовсім не так скільки було заплановано. Мама озирнутися не встигла як прокинувся її малюк і знову вимагає уваги, а справи як стояли на місці, так і стоять.

 • . 2

  Наступний крок — день потрібно навчитися планувати. Краще з вечора визначитися зі списком справ на завтра, щоб з ранку фронт роботи вже був визначений. Такі дії сприяють вихованню самоорганізації, сили волі і характеру. Розпорядок дня мами розробляється завжди приблизно. Зазвичай його потрібно підлаштовувати під розпорядок дня дитини. Для цього необхідно проаналізувати дії малюка в перебігу дня: у який час і чим він займається. Виходячи з цього список справ, запланованих на день, можна спробувати укласти в тимчасові рамки. Наприклад, після пробудження і здійснення всіх ранкових ритуалів (водні процедури, сніданок) дитина може деякий кількість часу пограти самостійно.

 • . 3

  Якраз у цей момент у мами є можливість зайнятися приготуванням їжі. Не варто намагатися готувати їжу в ресторанному стилі. Як наслідок, або щось не буде приготовлено взагалі (не вистачить часу), або буде приготовлено так, що краще б зовсім не готувався. Поки розпорядок дня мами не дійшов до автоматизму кількість страв краще скоротити (домочадці повинні поставитися з розумінням). Паралельно можна затіяти прання, закинувши білизну в пральну машинку (є практично в кожному будинку). Прибиранням квартири можна займатися разом з дитиною, привчаючи його таким чином до порядку. Спроба прибрати за день весь будинок не увінчається успіхом. Краще розділити всю квартиру на сектори і кожен день прибирати по одному з них.

 • . 4

  Ну і звичайно ж не варто забувати про своє особисте часу. Якщо всі справи зроблені, то видається вільна 10 — 15 хвилин можна заповнити тим, чим хочеться, а краще просто відпочити. Адже якщо мама буде виснажена, то мало того що діла не будуть зроблені, а й на ігри з дитиною сил не залишиться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :