Який перерва між тренуваннями оптимальний?

який перерва між тренуваннями оптимальний ?

Вам знадобиться
 • Тренажерний зал
 • Стимул, мотивація
 • Дотримання дієти і графіка тренувань
Інструкція
 • . 1

  Безумовно, одним з найважливіших стимулів для тренувань є мотивація У наполегливих людей завжди домагаються потрібної мети вона є настільки сильною, що іноді перешкоджає росту м’язів через їх перетренованості. У інших навпаки то з’являється, то зникає і такі нерегулярні заняття спортом абсолютно ні до чого не приводять, а людина, яка тренується лише за настроєм тільки топчеться на місці. Отже, який перерва між тренуваннями буде найбільш корисний для організму?

 • . 2

  У пошуку відповіді на це питання нам допоможуть деякі із законів фізіології. Як відомо м’язи не ростуть безпосередньо під час тренування. Саме тому кожен раз, повертаючись, додому після тренування ваші сили знаходяться в занепаді. На тренуванні пошкоджуються м’язові волокна, які відновляться лише при належному відпочинку і харчування. Також приблизно раз на півроку слід давати своєму організму не великий двох-трьох тижневий відпочинок. Можливо, початок тренувань після перерви дасть вам новий поштовх і нові можливості завдяки відпочилі свіжому станом організму.

 • . 3

  Надмірні тренування не тільки не вдосконалюють ваш організм, а часто навпаки зношують його, тим самим ви відчуваєте занепад сил. Тому треба назавжди викреслити зі своєї програми надмірні тренування і фундаментально зміцнити у своїй програмі відпочинок. Отже, найбільш оптимальним варіантом буде якщо в кінці кожного тижня тренувань у вас буде два дні на відновлення сил. А перерви між тренуваннями в один день будуть ідеальними. Виходить приблизно така схема: понеділок, середа, п’ятниця — це дні тренувань. Інші дні — це дні відпочинку як активного, так і пасивного.

 • . 4

  Також слід ретельно розподілити час кожного тренування і розставити пріоритети. Адже можна тренуватися довго з великими перервами між кожним підходом і вправою, а можна зробити тренування більш інтенсивної скоротивши відпочинок між підходами до однієї хвилини. Перерви в тренуваннях відіграють велику роль і завдяки їм можна впливати саме на ті моменти, які найбільш підходять вам.

 • . 5

  Під час відпочинку у вашому організмі відбувається відновний процес, відбудовуючи пошкоджені волокна, викликаючи зростання м’язів і роблячи їх міцніше і сильніше. Цей процес називається — м’язової гіпертрофією і сприятливо впливає на організм. Тим самим перерви між тренуваннями грають дійсно велику роль у житті спортсмена. А тренування після перерви, як правило, тягнуть за собою нові рекорди і зміни в організмі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :