Який зелений кави краще?

який зелений кави краще?

Вам знадобиться
 • Кава Java або Lintong з Індонезії
 • Кава з Домініканської республіки
 • Кава з Центральної Америки

Інструкція
 • . 1

  Про різних спеціальних кави для схуднення, що представляють собою склади з включенням добавок, кажуть у журналах, на телебаченні, в Інтернеті. Проте лікарі стверджують, що найефективніший шлях до зниження ваги — вживання натурального зеленої кави і вірно дозовані фізичні навантаження. При цьому вибрати смак і аромат можна на власний розсуд. При виборі зеленої кави можна орієнтуватися на ціну, упаковку або бренд. Але найактуальніші відомості про напій дасть вказівку місцевості, в якій зерна виростали.

 • . 2

  Наприклад, любителям легкого смаку з невеликою кислинкою підійдуть колумбійські і центрально-американські сорти. При цьому варто знати, що професійні кухарі радять використовувати їх також в купажі для приготування еспрессо. Висока якість і трохи менша інтенсивність кислоти — характеристика кави, що росте на островах Карибського моря. Самими затребуваними є натуральний зелений кави для схуднення з Ямайки і Домінікани.

 • . 3

  Тим, кому кислинка зовсім не подобається, будуть до смаку бразильські сорту. Вони дуже міцні, солодкі і підбадьорливі завдяки насиченому аромату. Урізноманітнити кавове меню допоможе також ефіопський продукт, який можна дізнатися по наявності присмаку екзотичних фруктів. До речі, тільки в Ефіопії виробляють каву, зростаючий на диких плантаціях. У свою чергу, Індонезія і острови, оточені Тихим Океаном, — справжній рай для кавоманів. Тут вирощують зелені зерна сортів Java, Kalossi, Lintong. Складний смак, який можна характеризувати як м’який, але насичений, позбавлений кислоти, робить позначені сорти кави затребуваними у всіх куточках планети. Відгуки про зелений кави для схуднення в основному позитивні.

 • . 4

  У пошуках відповіді на питання, який зелений кави краще, потрібно пам’ятати і про те, що багато чого значить і спосіб приготування. Наприклад, африканське кави можна готувати в кава-машині, і від цього воно нітрохи не стане гірше. А центрально-американські краще готувати в турці. Причому, багато хто переконаний, що смак арабіки розкривається лише при додаванні до неї робусти. Таким чином, пристрасті і думки дуже різні. Єдиним для всіх залишається одне: зелена кава знижує вагу і покращує зовнішній вигляд незалежно від того, де він росте і як довго зріє. Адже корисні вітаміни, жирні кислоти, мінерали і хлорогенова кислота у всіх видах каві містяться приблизно в рівній кількості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :