Якщо пити соду, можна схуднути? Чи шкідливо пити соду?

якщо пити соду, можна схуднути? шкідливо пити соду?

Вам знадобиться
 • Сода
 • Морська сіль
Інструкція
 • . 1

  Гидрокарбонат натрію або сода, як її називають у побуті, широко знайшла застосування в різних областях. Медики, наприклад, при лікуванні використовують основну здатність цієї речовини викликати слаболужну реакцію, знижуючи кислотність слизових оболонок і шлункового соку. Слабкий розчин гідрокарбонату натрію має дезінфікуючі властивості. Але саме при його вживанні потрібно дотримуватися обережності, адже висока концентрація лугу вражає слизові оболонки. Кондитери використовують соду як розпушувач тіста, випічка виходить повітряної. У побуті господині вживають гідрокарбонат натрію як механічне миючий засіб і відбілювач. Все це не дивує, адже гідрокарбонат натрію відомий людині давно, соду використовували до нашої ери, при догляді за собою і в медичних цілях.

 • . 2

  Речовина видобувалося з содових озер, також його знаходили в нечисленних родовищах у вигляді мінералів. Перші згадки про видобуток соди способом упарювання води можна знайти у записах про лікарські речовини римського лікаря Діоскорид Педаном. Дослідження з надання впливу звичайної соди на людський організм досить цікаві, вони науково доводять користь речовини. Сода може відновити обмінні процеси, вирівняти кислотно-лужний баланс, заповнити нестачу кисню в тканинах, затримує в організмі необхідний калій. В результаті розумного прийому соди під наглядом лікаря в організмі можуть покращитися біохімічні та енергетичні процеси, що відбуваються в клітинах. Через насичення киснем і нормалізації кровообігу, самопочуття людини поліпшується.

 • . 3

  Соду часто застосовують від печії, розчином з нею полощуть горло, нею змазують укуси різних комах. Але й це не все. Соду використовують при аритмії, важкій формі інфаркту міокарда, при закачуванні в транспорті, гіпертонії, шоці і набряку легенів, при хворобі нирок, раку, підвищеної пітливості ніг, при кашлі, при грибкових захворюваннях. А також при частих мігрені і в боротьбі з лупою. Вона допомагає в боротьбі з курінням і при отруєннях, сонячних опіках, запорах і глистовихінвазіях. А якщо пити соду чи можна схуднути? Схуднути можна! Є такий собі домашній рецепт: чайна ложка у склянці води. Розчиняють і випивають. Що ж при цьому відбувається? Лужний розчин, вступаючи в шлунок людини, різко знижує кислотність соків, що беруть участь у травленні. Їжа перетравлюється гірше, перистальтика сповільнюється.

 • . 4

  Потрібно зауважити, що апетит при прийомі соди всередину, природно, знижується, одночасно з самопочуттям. Травлення стає проблемою, поживні речовини не засвоюються. Здорова людина, який вирішив застосовувати соду для схуднення у вигляді напою, «нагороджується» дисбалансом мікрофлори. Адже шлунок здійснює «удар у відповідь» і починає виробляти величезну кількість соляної кислоти, а вона покриває його стінки виразкою. Не самий підбадьорливий підсумок. Тому люди, що переконують в тому, що якщо пити соду можна схуднути, обманюють. Твердження про те, що прийом соди всередину «спалює жир» абсолютно не обгрунтований. Жодне подібне доморосле засіб від схуднення не давало позитивного результату. Краще вже їсти все, крім хліба і цукру. Вже за місяць жінка скине близько 10 кілограмів.

 • . 5

  А в цілому без серйозних причин і показань лікаря ставити на собі досліди не потрібно, краще розробити гранично чіткий план, багато рухатися, розумно харчуватися, і ось тоді результати будуть у наявності. Але ось ванна з содою для схуднення — цілком непогано. Якщо провести тижневий курс таких лужних ванн, то за сім днів можна схуднути на п’ять кілограмів. Їх приймають перед сном. Температура води — 37 — 40 градусів. Розчинити у воді потрібно приблизно 300 грамів соди і 1 / 10 частина солі від цієї кількості. Приймати ванну рекомендують приблизно 20 хвилин. Обполоскатися і лягти спати під ковдру. Розчин спровокує потовиділення, а з ним організм очиститься від токсинів і шлаків. Цей спосіб був відомий ще за часів Стародавнього Єгипту. Адже саме в Єгипті розташовувалося озеро Натрун, його вода була багата вмістом соди.

 • . 6

  Відмінно впливає і додавання в таку содову ванну ароматичних речовин. По суті, прийняття ванн з лужною середовищем — величезне поле для фантазії. Важливо пам’ятати, що при серйозних хворобах обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем. Безперечно, луг і зокрема сода — дієвий засіб, адже його ефективність доводилося тисячоліттями. Клеопатра купалася в молоці ослиць з лужними характеристиками. Людина протягом дев’яти місяців зростає в лужному навколоплідної середовищі при виношуванні його матір’ю. Шкіра немовляти при його народженні має лужні властивості. А крізь шкіру дорослої людини виводяться саме кислоти. Тому на «лужному» шкірному покриві не розвивається навіть грибків. Ослаблений і нездоровий організм людини з підвищеною вагою просто потребує такої спеціальної турботи.

 • . 7

  Чим вище температура води при прийнятті подібної ванни, тим краще з організму разом з потом виводяться всі шкідливі речовини, які накопичувалися роками. Обмін речовин відмінно регулюється, а при нормальному метаболізмі людина не товстішає, навпаки, він починає худнути швидкими темпами. Можливо, люди, які збиралися пити соду, прочитавши все, що написано вище, турбуватимуться. Але в бажанні схуднути головне — це рівномірні і злагоджені дії, можливо, виснаження себе дієтами не принесе результатів, а ось помірні заняття спортом, содові ванни і сувору заборону на прийом їжі після шести вечора обов’язково допоможуть стати стрункішою. Вже за місяць кожна жінка, яка виявилася від вечері, приймаюча ванни при регулярних заняттях спортом скине не менше 10 кілограмів. І це дуже надихає!

 • . 8

  Отже, сода дійсно спалює жир, але при прийнятті ванн, впливаючи на організм людини через шкіру. Тому пити соду потрібно тільки за порадою лікаря і зовсім не для схуднення, а для того, щоб позбутися від будь-якої хвороби. У деяких випадках содова вода — це зовсім не шкідливо, адже спектр захворювань, які виліковує сода, дуже широкий, а от здоровій людині пити розчин гідрокарбонату натрію строго протипоказано. Не потрібно так ризикувати, адже можна нашкодити здоров’ю і не скинути зайві кілограммчіков!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :