Якщо у батька резус фактор негативний

якщо у батька резус фактор негативний

Вам знадобиться
 • Аналіз крові на визначення резус фактора
 • Консультація з фахівцями
Інструкція
 • . 1

  Таке поняття як резус фактор знаходиться в центрі уваги кожної жінки, яка планує зачаття дитини. Зустрічаються ситуації, коли у чоловіка негативний резус-фактор. Побоювання багатьох майбутніх мам викликає ризик розвитку конфліктної вагітності. Вона виникає, якщо організм матері приймає наявність спеціального антигену, тобто позитивний резус-фактор дитини, як чужорідна речовина. У підсумку плід відторгається організмом.

 • . 2

  Небезпека настає, тільки якщо майбутня мама носить негативний резус-фактор і її кров вже знає, що антиген — чужорідне тіло. Навіть у жінок, які мають негативний резус фактор, ризик конфліктної вагітності малий, якщо не було абортів, викиднів і перших пологів.

 • . 3

  Що ж відбувається, коли у батька негативний резус-фактор? Зовсім нічого. Якщо у майбутньої мами вже є антигени, тобто фактор позитивний, то навіть при успадкуванні дитиною крові батька організм не буде відторгати плід. Власне, реагувати не буде на що: ні незнайомих еритроцитів, немає реакції. Такі ситуації побоювань медиків не викликають.

 • . 4

  Існують і такі ситуації, коли не тільки у матері, а й у батька резус фактор негативний. В даному випадку про ризик нездорового розвитку дитини мови не йде. Так, син чи донька обов’язково успадкують негативний фактор своїх батьків. Однак на здоров’я плоду це не позначиться жодним чином. У дорослому стані дитині просто доведеться більш ретельно стежити за вибором партнера для створення сім’ї.

 • . 5

  Важливо розуміти, що негативний резус-фактор — це не привід відмовлятися від народження дитини в будь-якому випадку. При своєчасному зверненні медицина може допомогти уникнути резус-конфлікту. Таким чином, якщо у батька є негативний резус, то це не приведе до ризику для розвитку планованого дитини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :