Яку професію краще вибрати: затребувані спеціальності

яку професію краще вибрати: затребувані спеціальності

Вам знадобиться
 • Середня освіта
 • Вища освіта
Інструкція
 • . 1

  Ще зовсім недавно список затребуваних професій значно відрізнявся від сьогоднішніх. Випускники шкіл прагнули вступити до університету на престижні спеціальності юристів та економістів. Така специфіка ринку праці була обумовлена політичною ситуацією в країні: активно розвивалася банківська і правова сфера, імпорт іноземної продукції привів до активної торгівлі всередині країни. Але настав такий момент, коли економістів стало занадто багато, а от працівників «з руками» стало явно не вистачати.

 • . 2

  Часом вибір професії стає нелегким завданням. Адже крім бажання трудитися в обраній сфері хочеться, щоб професія була затребувана і оплачувалася належним чином. Останнім часом робочі спеціальності стали затребуваними як ніколи раніше. Інженери, будівельники, монтажники, слюсарі тепер можуть претендувати на високу оплату своєї роботи, особливо якщо мають великий досвід роботи. Престижної стала і посаду виконроба. У зв’язку з масовою забудовою міст виникла необхідність у працівниках, які зможуть контролювати весь робочий процес.

 • . 3

  Яку професію краще вибрати випускникам шкіл, що віддають перевагу розумову працю? Сьогодні для них стало доступним нове поле діяльності — Інтернет. З приходом в наше життя Інтернету відкрилися нові можливості для продавців, рекламних агентств, державних і приватних структур. Стало можливим оплатити будь-яку покупку або послугу, отримати потрібну інформацію, не виходячи з дому. Саме тому такі спеціальності, як програміст, розробник сайтів вийшли на лідируючі позиції серед багатьох інших професій і, звичайно ж, оплачуються гідним чином.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :