Яку використовують дріт для флористики?

яку використовують дріт для флористики ?

Вам знадобиться
 • Дріт
 • Герберная дріт
 • Бонсайная дріт
 • Дріт бульонкамі
Інструкція
 • . 1

  Фітодизайн — це ціле мистецтво, твори якого створюються за певними принципами, мають свої стильові течії і модні тенденції. Барвисте й затребуване, цей напрям дизайну здатне прикрасити кожне значуща подія, будь-який інтер’єр, внести необхідний акцент і для романтичного побачення, і для ділової зустрічі. Хоча на перший погляд для подібного дизайну потрібні тільки квіти і нічого більше, насправді існує безліч матеріалів та інструментів, якими користуються досвідчені флористи.

 • . 2

  Серед матеріалів, які використовує флористика, є ті, які надають основу композиції — піна «оазис», наприклад, а є такі, які призначені для зміцнення стебел рослин. Це так звана флористична дріт. Дріт використовується, як підтримуючий матеріал. Вона дозволяє щільно закріпити стебло рослини або надати йому необхідний для композиції вигин. Так само за допомогою такого дроту флористи подовжують занадто короткі стебла рослин.

 • . 3

  Флористична дріт має різноманітний калібр. Менше значення калібру означає велику товщину дроту. Продається вона відрізками по 40 — 45 см. або мотками. Для роботи з нею фітодизайнери застосовують кусачки. Крім калібру, дріт для флористики відрізняється покриттям — воно може бути паперовим або фольгированним, різноманітним за колірним рішенням. Існують також такі види, як бонсайная дріт, дріт бульонкамі, герберная дріт.

 • . 4

  Всі види дроту використовуються як в якості підтримуючого матеріалу, так і для виготовлення аксесуарів і декорацій у квітковій композиції. Бонсайной дротом, наприклад, обмотують гілки при формуванні бонсая. Флористична дріт один з найбільш затребуваних і необхідних матеріалів для створення композицій з рослин. Кожен фітодизайнер неодноразово застосовував її для реалізації своїх ідей!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :