Яку зубну пасту вибрати дитині?

яку зубну пасту вибрати дитині?

Вам знадобиться
 • Правильна зубна щітка
 • Гра
 • Зубна паста
 • Правильна техніка чистки
Інструкція
 • . 1

  Зубна щітка. Важливий вибір зубної щітки. Щетина повинна бути м’якою, не шкодити ясен, виготовлена з синтетичного матеріалу (в них менше бактерій). Розмір теж необхідно вибирати відповідний за віком. Зовнішній вигляд добре вибрати яскравим і барвистим, такі зубні щітки подобаються дітям, процес чищення зубів стає для нього цікавою грою.

 • . 2

  Гра. Для початку навчіть дитину чистити зубки. Це зовсім не складно. Зайдіть разом у ванну, візьміть свою зубну щітку і пасту, дайте дитині їх. Діти люблять копіювати дорослих. Хваліть дитину, якщо він все робить правильно, і акуратно корегуйте його, якщо він помиляється. Добре придумати якийсь віршик в стилі «чистимо зубки у Анютки, будуть зубки не хворіти …» Для поступового звикання до використання зубної пасти можна спочатку робити таку процедуру просто із зубною щіткою, поступово додаючи пасту.

 • . 3

  Паста, підходяща за віком. Яку зубну пасту вибрати дитині? Для першої в житті зубної пасти зверніть увагу на те, щоб на тюбику був написаний вік «від 0», тобто для першого зуба. Це важливо, оскільки таку пасту можна ковтати, до речі, на пасті про це теж повинно бути написано. Паста повинна бути без фторидів, триклозана і содіум лаурил сульфату. Ці речовини дуже небезпечні для здоров’я дитини. Якщо їх немає, то користуватися і ковтати можна спокійно і впевнено. Найбільш небезпечний і, на жаль, найбільш поширений содіум лаурил сульфат. Для різного віку придбайте відповідну зубну пасту.

 • . 4

  Уміння не ковтати пасту. Зубна паста повинна бути приємна на смак. Але поясніть малюкові, що це не їжа, і привчайте її не ковтати. Знання техніки чищення зубів. Техніка чищення зубів є також важливою обставиною. Добре очищаємо поверхню зубів, спочатку передню, потім задню, від ясен до кромки зуба, під кутом 45 градусів.

 • . 5

  Терпіння. Зубна паста для дітей наноситься на щітку в невеликій кількості, щоб у разі проковтування її багато в організм не надходило. Показуйте дитині, як потрібно самостійно видавлювати пасту з тюбика, як чистити і як полоскати рот. Будьте терплячі, не лайте малюка. Помилки він робить не від пустощів, а від невміння. У нього ще не виробилися необхідні рефлекси, вміння, не зміцніли кисті руки, і немає точності в рухах. Не обов’язково використовувати зубну пасту двічі на день. Вранці можна почистити зубки з пастою, а ввечері просто щіткою і водичкою.

 • . 6

  Хороший приклад. І, нарешті, головне правило. Подавайте хороший приклад. Якщо малюк бачить, що його батьки регулярно кожен день чистять зуби, то у нього в свідомості це дія відкладається як належне, і він сам буде прагнути повторювати його. Так само з будь-якими вашими звичками, як з поганими, так і з хорошими. Регулярно мийте руки, чистите зуби, мийте посуд, застеляє ліжка, прибирайте за собою, читайте книги, і ваш малюк буде наслідувати вам, і зусиль для його виховання буде витрачено набагато менше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :