З’ясовуємо, як активувати карту оплати Мегафон

з'ясовуємо, як активувати карту оплати мегафон

Вам знадобиться
 • Карта оплати
 • Сім-карта мегафон
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні в наше життя давно вписалися послуги зв’язку, без яких людині тепер жити просто не властиво. З’являються різного роду компанії, за допомогою них йде отримання послуг зв’язку і не тільки. Зараз все робиться набагато простіше і зручніше, а різноманітність різних сервісів та іншого давно вже закріпилося в нашому сучасному світі. Створюються спеціальні карти оплати, так на сьогодні у такої компанії, як «Мегафон», яка є однією з найпопулярніших і представляє телефонні послуги, існує така єдина карта. Так за допомогою такої карти оплати, можна активуватися в будь-якому куточку світу, а також поповнити рахунок карти не складе великої праці.

 • . 2

  Придбання карти «Мегафона» можна зробити в будь-якому спеціалізованому магазині, або кіоску, або в офісі компанії. При покупці карти оплати, виникає таке питання, як активувати карту оплати Мегафон? Для початку потрібно взяти карту оплати «Мегафона» і постаратися акуратними і легкими рухами, прибрати захисний шар. Все це робиться дуже обережно, щоб не пошкодити карту і не стерти цифри. Якщо зробити все не правильно, в результаті карта буде не робочою, а цього краще уникнути. Для того щоб активувати карту, можна скористатися простим і хитрим способом. На телефоні робимо запит за номером * 110 * пін-код картки #, от і все карта активована. Але варто пам’ятати, що за допомогою цього методу карта буде активована на власний номер.

 • . 3

  Якщо потрібно активувати карту оплати на інший номер, слід задати інший запит * 110 * пін-код картки # номер абонента #. Номер коштує набирати з цифри 7, потім йде код оператора з 3 цифр, ну і відповідно 7 цифр номера абонента. Існують і інші методи, як активувати Мегафон. Необов’язково робити запити, можна скористатися і смс способом, який буде також представлений. Досить відправити смс повідомлення на короткий номер 1100, це повідомлення безкоштовно. У повідомлення необхідно вказати пін-код картки оплати Мегафона, знову ж, якщо активація йде на власний номер. Якщо ж потрібно навпаки активувати карту на інший номер, то в повідомлення слід ввести такий текст: пін-код # номер абонента.

 • . 4

  Ще один із способів, це зробити дзвінок за номером мобільного телефону 0011, після набору цього номера потрібно слідувати наданої інструкцією і виконувати дії послідовно крок за кроком. Дзвінок на цей номер безкоштовний для оператора «Мегафон». Карту оплату можна активувати не тільки з мобільного, але ще й за допомогою міського телефону, слід набрати представлену комбінацію цифр у такому вигляді: 8 (***) 1110011, потрібно набрати лише тризначний код оператора, тобто Мегафона. Ось і всі методи і способи, які знадобляться для активації єдиної карти оплати, все це не так вже й складно зробити, але все ж є в цьому і свої недоліки. Так наприклад, якщо номер або який — або код введено неправильно, активація може не пройти, тому всі варто виконувати гранично уважно, щоб не допустити помилок.

 • . 5

  Можливо, можуть помилятися також і платіжні системи, зручним способом і правильним буде, якщо звернутися за допомогою в будь-який офіс або салон Мегафона, де точно не відмовлять і підкажуть як все зробити правильно, або активують карту оплати вони самі. У карт оплати є свій певний номінал, так в залежності від нього повинна бути відповідна сума коштів для платежу. За допомогою будь-якого платіжного терміналу можна поповнити рахунок картки, можна поповнювати його і за допомогою банківських послуг, або в різних кіосках, салонах, офісах і т. д., це залежить від того, як зручно все це зробити абоненту, який збирається внести суму грошей на рахунок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :