З’ясовуємо, як ділиться машина при розлученні

з'ясовуємо, як ділиться машина при розлученні

Вам знадобиться
 • Машина
 • Квартира
 • Кредит
Інструкція
 • . 1

  На жаль, розлучення іноді мають місце бути в практиці сімейного життя. Від них ніхто не застрахований. Негативним обставиною розлучення є необхідність поділу майна, особливо коли є що ділити. При цьому частина майна не підлягає розділу (особисті речі і одяг подружжя), а частина — підлягає. У перелік діленого майна потрапляють машини. Як ділиться машина при розлученні? Не секрет, що все майно, нажите подружжям в період спільного життя, підлягає розділу 50: 50, в тому числі і машина. Природно, якщо вона куплена до походу в загс або на гроші, які були у однієї зі сторін до цього походу, а також дісталася у спадок або подарована, то поділу не підлягає і залишається на тому, на кому вона числилася до розлучення. Це універсальні положення законодавства поділу майна при розлученні. Проте кожен об’єкт майна, в тому числі машина, має свою специфіку, яка впливає на розділ.

 • . 2

  Розібрати машину на два об’єкти не є доцільним, оскільки в розібраному стані вона не представляє великої цінності. Тому для суворого дотримання норм законодавства про рівне розділі майна при розлученні, її можна продати, а гроші поділити 50: 50. Машина може перебувати в заставі за кредитом, який брався на її придбання або інші цілі. У цій ситуації виникає проблема: «Як розділити кредит при розлученні?». Згідно законодавства в пропорції 50: 50 ділиться як майно, так і борги, що виникли в період подружнього життя. Звичайно, за згодою банку можна продати машину, а на виручені гроші виплатити кредит, але є деякі «але». Перше — це те, що після виїзду з магазину машина втрачає свою вартість, і після активної експлуатації — ціна машини тільки знижується, в результаті грошей від її продажу може не вистачити на виплату кредиту. Друге — звичайно машина є захопленням або засобом заробляння грошей одного з подружжя. Тому в якості ради можна порекомендувати добровільну передачу машини і пов’язаного з нею кредиту тій стороні, для якої ця машина є необхідною.

 • . 3

  Зазвичай така ситуація, коли машина є захопленням і засобом заробляння грошей, характерна для чоловіків. Жінки можуть використовувати цю можливість при розлученні для отримання своїх вигод. Наприклад, як виписати чоловіка після розлучення? Якщо чоловік схиблений на автомобілях або машина йому потрібна по роботі, можна знайти компроміс з випискою його з квартири, при цьому йому дістається його улюблениця. Тому розділ машини може мати місце альтернативним способом на відміну від того, як діляться гроші при розлученні. Машина, як спосіб досягнення односторонніх цілей, може також бути використана розмінною монетою при приватизації житла. В якості ради: «як приватизувати квартиру після розлучення» — можна порекомендувати домогтися виписки одного з подружжя залишивши за ним право на машину. При цьому приватизована квартира дістанеться іншій стороні розлучення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :