З’ясовуємо, як побороти скромність

з'ясовуємо, як побороти скромність

Вам знадобиться
 • Допомога психолога
 • Родичі
 • Друзі
 • Спілкування
Інструкція
 • . 1

  Визнання своєї проблеми. Скромність хоч і прикрашає людину, але в теж час доставляє йому незручності, так як на світських заходах він сидить осторонь, замість того щоб веселитися разом з усіма. Для того щоб позбутися від скромності, буде потрібно спочатку визнати свою проблему, а потім робити кроки щодо її облаштування. Після визнання проблеми слід взяти аркуш паперу і написати всі свої позитивні якості. Такий прийом допоможе не відчувати свою ущербність.

 • . 2

  Спілкування. Переймаючись питанням про те, як побороти скромність, слід почати з самого простого, а саме з розмови. Наступного разу, перебуваючи в компанії людей, слід намагатися задавати їм нейтральні питання, а також не боятися висловлювати своєї думки. Так зав’яжеться бесіда, в якій можна буде розкритися, а вступаючи щоразу, таким чином, можна забути про утиску і завести друзів.

 • . 3

  Спілкування з близькими людьми. Психологи на питання про те, як подолати скромність, рекомендують почати своє спілкування з близькими людьми, оскільки так набагато легше подолати психологічний бар’єр. Можна запропонувати родичу допомогу у вирішенні його проблеми, так потихеньку звужується дружба, з’являться нові знайомства, а з ними піде і зайва сором’язливість.

 • . 4

  Допомога сторонніх. Від скромності в більшій мірі страждають хлопці. Тому перед тим як позбутися скромності хлопцю, слід відправитися в громадське місце, і спробувати заговорити з будь-яким перехожим, причому, краще, якщо це буде дівчина. Можна, наприклад, запитати про те, як знайти ту чи іншу вулицю, або де знаходиться такий-то магазин. При регулярному виконанні такої вправи, від скромності мало, що залишиться.

 • . 5

  Дебати. Роздумуючи над тим як позбутися скромності, слід вступити в дебатний клуб. Там обговорюють різні теми, а значить можна досхочу поговорити і висловити свою думку з того чи іншого приводу. З часом з’являться друзі, спілкування з якими допоможе розкріпачитися. Якщо присутній страх виступу перед великою аудиторією, то можна спочатку записатися на курси ораторського мистецтва.

 • . 6

  Психолог. Якщо питання про те, як убити в собі скромність, все ще залишається актуальним, то має сенс звернутися до психолога. Фахівець допоможе зняти блоки і виявить справжню причину такої відстороненості від суспільства. Він порадить вправи, які допоможуть перебороти скромність, і відкоригує поведінку. Скромність не можна назвати явним недоліком, але якщо вона заважає жити, то від неї варто позбутися, тоді життя заграє яскравими фарбами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :