З’ясовуємо, як правильно стояти в солярії

з'ясовуємо, як правильно стояти в солярії

Вам знадобиться
 • Захисний крем
 • Стикини
 • Одноразові тапочки
 • Захисні окуляри
Інструкція
 • . 1

  Відвідування солярію для більшості сучасних дівчат стало цілком буденним заняттям, наприклад, як щоденне прийняття душу або полоскання рота після прийому їжі. Для отримання гарної засмаги салони краси пропонують скористатися двома видами соляріїв — вертикальним і горизонтальним. Вибір того чи іншого варіанту залежить лише від особистих уподобань. Відповідно, у вертикальному солярії прийнято перебувати стоячи, а в горизонтальному можна засмагати лежачи.

 • . 2

  Як правильно стояти в солярії, щоб результат не змусив себе чекати, а засмага красиво і рівномірно ліг на все тіло? Косметологи рекомендують встати посередині кабіни, розставивши ноги на ширині плечей і піднявши руки вгору. Звичайно, довгий час стояти в такому положенні досить важко, тому немає нічого страшного в тому, щоб періодично міняти позу, даючи відпочити піднятим рукам. Деякі дівчата вважають, що найкраще засмага лягає, якщо пританцьовувати під час процедури. Враховуючи, що в салонах краси практично завжди грає музика, це цілком здійсненно. Всього за 5 — 10 хвилин можна не тільки позасмагати, про і отримати масу позитивних емоцій.

 • . 3

  Вертикальний солярій, найчастіше, представляє собою, так званий, турбо солярій, як зіграти в якому, цікавить багатьох. Насправді, турбо солярій може бути і горизонтальним, це лише кабіна з більш потужними лампами, від 160 ват і вище. Віддаючи перевагу вертикальним соляріям, де потрібно зіграти стоячи, варто пам’ятати про те, що ноги нижче коліна в них загоряють гірше, ніж в горизонтальних. Існує ще кілька рекомендацій, щодо відвідування солярію, дотримуючись яких процедура не буде так шкідлива. По-перше, обов’язково використовувати стікіні для солярію, як користуватися якими, підкаже адміністратор в салоні. Вони призначені для захисту чутливих ділянок тіла від дії ультрафіолетових променів. По-друге, обов’язково потрібно використовувати захисний крем спеціально для солярію. По-третє, бажаючи отримати гарний рівний загар, стояти в солярії краще без нижньої білизни, прикривши лише груди уникнення різних негативних наслідків.

 • . 4

  Питання, як часто можна відвідувати солярій, цікавить багатьох дівчат. Фахівці дотримуються різних точок зору: одні рекомендують засмагати не частіше, ніж 2 — 3 рази на місяць, інші ж вважають, що отримувати дозу ультрафіолету можна кілька разів на тиждень. Вибравши для відвідування горизонтальний солярій, як зіграти в якому, не повинно викликати питань, варто пам’ятати про те, що він відрізняється більш слабкими лампами. Якщо для відвідування вертикального солярію потрібно від 5 до 15 хвилин, то в горизонтальному для отримання гарної засмаги доведеться пролежати не менше 20 — 25 хвилин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :