З’ясовуємо, як прибрати прищі зі спини

з'ясовуємо, як прибрати прищі зі спини

Вам знадобиться
 • Зміна білизни
 • Грілка
 • Гель «Бодяга»
 • Квіти кульбаби
 • Нашатирний спирт
Інструкція
 • . 1

  Делікатна проблема ці прищики на спині! Основною причиною появи висипань вважається неправильна робота, так званих, «сальних залоз». Як прибрати прищі зі спини? — Цим питанням задаються багато молодих людей. Перші на Першому, слід з’ясувати причину появи прищів. Нею можуть виявитися — неякісний одяг (синтетична), постільна білизна, недостатньо приділену уваги, місця, ураженого висипом.

 • . 2

  Якщо після виконаної роботи (зміни постільної білизни, зміною гардероба) залишилися вугри на спині, як позбутися недуги може підказати лікар дерматолог. Не варто бояться йти до лікаря. У цьому немає нічого соромно, адже на кону стоїть краса, а головне — здоров’я! Так само до таких прогресивним методам боротьби з висипом, як дерматологічні та косметичні процедури, можна віднести і похід в аптеку. Достатньо купити гель «Бодяга» і два рази на день, на попередньо очищену шкіру наносити гель, після чого змивати його теплою водичкою, і все — проблема вирішена!

 • . 3

  Можна і в домашніх умовах позбутися від висипки. Якщо причиною є пори року, наприклад взимку висипання можуть з’явитися від елементарного перемерзання, то врятувати спинку допоможе грілка. Не тільки як вилікувати біль у спині вона годитися, але і як ефективний засіб у боротьбі з вуграми! Прогрівання, завжди сприятливо впливають на шкіру. З цього, якщо немає проблем з пігментацією, можна позасмагати. Тоді прищики підуть, а шкіра стане здоровою і засмаглою!

 • . 4

  Ось хороший рецепт який допоможе позбутися вугрів на спині, а якщо зробити з ним компрес, то це буде хороший засіб як прибрати горб на спині. Для цього потрібно: квітки кульбаби дрібно нарізати разом зі стеблами, залити нашатирним спиртом так, щоб спирт повністю покрив квіти, і поставте на місяць у темне місце. Притирати спину слід два рази на день.

 • . 5

  Якщо у малюка прищики на спині, як позбутися від них підкаже тільки лікар дитини. Справа в тому, що дитяча шкіра дуже ніжна, і куди більш чутливіші ніж шкіра дорослої людини. Спиртові настоянки, протирання і мазі можуть пошкодити, і навіть залишити опіки на спині малюка, з цього варто не експериментувати і звернутися до лікаря. Швидше за все справа в харчуванні і не правильному білизну. Головне, в боротьбі з висипом, не варто панікувати, бо нерви можуть стати причиною ще більшого висипання! Більше спати і радіти життю, і головне пам’ятати, прищик — це не біда, бути може це результат чиєїсь закоханості!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :