З’ясовуємо, як відіпрати вино з одягу

з'ясовуємо, як відіпрати вино з одягу

Вам знадобиться
 • Плямовивідник
 • Вино
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше незграбні рухи за столом, призводять до сумних наслідків, в тому числі і пролиття винних напоїв на стіл або одяг. На жаль, такі плями вважаються, мало не найскладнішими, тому не всім пральним порошкам під силу їх вивести. Але все ж, деякі народні засоби можуть впоратися з такими неприємними наслідками. Так як відіпрати вино з одягу і при цьому не зіпсувати річ? Добре, якщо після забруднення, не втрачаючи часу, кинутися виправляти ситуацію.

 • . 2

  Результат тут буде залежати від тривалості перебування напою на речі, тому що ні для кого не секрет, що склад хімії, який міститься у вині, міцно вбирається в структуру матеріалу. До того, поки пляма ще не встигло міцно осісти на одяг, необхідно на нього насипати сіль, за міру намокання солі, струшувати її і засипати новою порцією. Після цього використовувати розчин, отриманий з мила і нашатирного спирту, таким чином, на 1 ложку мила (їдальню) береться 1 літр води. Спочатку річ вимочується близько 15 хвилин в отриманій рідини, а після цього — вистіривается цілком. Прополаскивать потрібно дуже ретельно, щоб потім не замислюватися ще й про те, як видалити запах з одягу.

 • . 3

  Це найбільш ефективний спосіб позбавлення від свіжих плям вина, якщо зробити це дуже швидко, то виконана робота принесе результат. Якщо ж під рукою не знайшлося нашатирю, не потрібно втрачати час на відвідування магазину для придбання плямовивідника, можна скористатися гарячим молоком, підійде і 10%-ним оцтовим розчином. Налити безпосередньо на плямочка і почекати протягом 20 — 25 хвилин, після чого випрати річ звичайним способом. Якщо дорогоцінний час буде упущено, тоді від плями буде позбутися так само непросто, як видалити чорнило з одягу. Якщо пролите вино було червоним, можна спробувати замочити його в білому, а потім полити мінеральною водою. Дати висохнути, потім провести прання вироби в самому звичайному режимі. Біле вино може осилити суміш з горілки і гліцерину — одна частина гліцерину, стільки ж нашатирю і три частини горілки. У тому випадку, якщо вино потрапило на кольорову одяг, необхідно змішати гліцерин і яєчний сирий жовток. Обробити, прополоскати в тепленькою водичці (через гарячої води жовток згорнеться), після замочити в холодній воді. Після цієї процедури випрати річ з плямою по-звичайному.

 • . 4

  До речі якщо знати про те, як відіпрати зеленку з одягу, то і видалення слідів вина не складе багато клопоту. За якістю вина можна буде визначити складність прання, тому що в хорошому вині є натуральні речовини, здатні швидко вбиратися в тканину. Головне, щоб на одязі було тільки винне пляма, не жирне, свіже, тоді й не доведеться думати про те, як видалити масло з одягу. У всіх випадках після обробок різними розчинами необхідно прати речі при звичайному режимі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :