З’ясовуємо, як завести скутер після зими

з'ясовуємо, як завести скутер після зими

Вам знадобиться
 • Скутер
 • Стабілізатор палива
 • Шланг
 • Свіжий бензин
Інструкція
 • . 1

  Будь-який досвідчений скутерист, уникаючи проблем весняного пожвавлення скутера, щорічно проводить осінній захід з підготовки власного транспорту до зими. Часто основною причиною неможливості завести скутер може послужити паливо. Оскільки бензин має термін зберігання, важливо використовувати стабілізатор палива перед закриттям сезону, дотримуючись пропорцію (третини флакона вистачає на один автомобільний бак).

 • . 2

  Однак багато новачків не створюють необхідних умов для даного транспорту, від чого часто задаються питанням, як завести скутер після зими. У такому випадку необхідно злити бензин з бака, використовуючи шланг, і наповнити його свіжим бензином. Також необхідно зарядити акумулятор, наприклад, скориставшись сервісом в мотомагазин. Після виконання цих умов спробуйте завести скутер не більше трьох разів, не торкаючись до ручці газу.

 • . 3

  Після вдалого пожвавлення скутера кожен новоспечений водій, якщо обсяг двигуна його транспортного засобу перевищує 50 см 3, повинен задуматися про те, як поставити на облік скутер. При покупці необхідно отримати документи на скутер, з якими ви зможете звернутися в управління ДІБДР по області із заявою, що вимагає поставити ваш транспорт на облік. Протягом місяця можна отримати довідку про те, що це відбулося.

 • . 4

  Якщо виникає необхідність зрозуміти, як дізнатися модель скутера, це не займе багато часу. За відсутності документів достатньо зайти на сайт виробника і вивчити каталог техніки, де кожна фотографія супроводжується точним описом моделі скутера. Під сідлом кожного скутера також знаходиться табличка з назвою моделі.

 • . 5

  Після вивчення характеристик і документів скутера настає довгоочікуваний момент першої поїздки. Якщо говорити про те, як правильно їздити на скутері, не можна забувати про елементарні правила безпечної їзди. Якщо водій відмовляється від екіпіровки, ні в якому разі не можна забувати про шолом, який зберігає життя при аварії. Для водіння скутера необхідне точне знання ПДР, що описують. Це убезпечить водія і оточуючих.

 • . 6

  При перших поїздках у знаючих новачків часто виникає питання, як правильно обкатати скутер. Від обкатки скутера залежить його подальша справність, тому не можна цим нехтувати. Скутер обкатується першу 1000 км, в перебігу яких важливо не розганяти більше 50 км / год, не возити пасажира і не перевантажувати двигун. Якщо всі умови виконані, то більше немає перешкод, що стоять на шляху скутериста. Він сміливо може продовжувати свій шлях, повний захоплюючих поїздок і самовдосконалення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :