Зелена кава для схуднення: ціна за гранули

зелена кава для схуднення: ціна за гранули

Вам знадобиться
 • Зелена кава в гранулах
 • Правильне його вживання
 • Грошові кошти для покупки

Інструкція
 • . 1

  В 2012 році з’явився у продажу зелена кава для схуднення. Завдяки чарівним властивостям цього ефективного натурального кошти, стало набагато легше позбавлятися від надмірної ваги незалежно від віку і без шкоди для здоров’я. Дослідними роботами Університету Скрентона вперше була підтверджена інформація, що зелена кава дійсно здатний спалювати жири. Зараз полиці магазинів та супермаркетів надають клієнтам широкий вибір найсучаснішої продукції. Зелена кава для схуднення, ціна якого варіюється залежно від виду кави, запропонований зерновим, меленим і розчинним. Розчинна кава, в свою чергу, ділиться на порошкоподібний, гранульований і сублімований.

 • . 2

  Вибираючи розчинна кава, слід звертати увагу на його склад, тому що нерідко виробники для поліпшення смакових якостей і кольору свого продукту додають різні ароматизатори та барвники, які не принесуть ніякої користі здоров’ю — особливо це стосується дешевого порошкоподібного кави. Гранульований і сублімований кави зазвичай є більш якісним і натуральним. Крім того сучасні компанії з виробництва гранульованого кави користуються кращими технологіями, такими як ліофілізаціонная сушка, яка також застосовується у фармацевтичній промисловості. Така обробка проводитися при температурі не більше 60 градусів, що дозволяє краще зберегти натуральність і цінні якості кави. Це є дуже важливим фактором, адже секрет зеленої кави для схуднення полягає в його унікальному складі.

 • . 3

  Завдяки тому, що цей натуральний продукт не піддається обжарюванні, кількість цінних для здоров’я антиоксидантів і хлорогенової кислоти в ньому навіть більше, ніж у зеленому чаї. Ці компоненти і допомагають скинути зайві кілограми, розщеплюючи жири і пригнічуючи почуття голоду. Таким чином, зелена кава цілком може бути самостійним засобом для схуднення, яке також підніме загальний тонус організму. Варто пам’ятати, що зелена кава небажано піддавати тривалому зберіганню, особливо в жарі і на світлі, щоб він не втратив своїх цінних властивостей. Кількість кофеїну в необсмаженого кави менше, тому цей напій можуть вживати навіть ті люди, кому протипоказаний традиційний кави. Ще однією перевагою продукту можна вважати приємно терпкий кислуватий смак.

 • . 4

  Зелена кава в гранулах має свої переваги — він значно швидше і простіше в приготуванні, так як його не потрібно варити, достатньо лише залити гарячою водою. Це дуже зручно, особливо, якщо людина знаходиться на роботі і може не мати зайвого часу і можливості приготувати напій з мелених зерен. Також гранульований кави незамінний в подорожі. Простота і зручність його приготування дозволить вам випити необхідну кількість напою при будь-яких обставин, тим самим виконавши всі умови кавовій програми схуднення. Слід врахувати, що гранульований кави рекомендується заливати не киплячою, але гарячою водою, на одну чашку витрачати 10 грам продукту, тобто дві чайні ложки.

 • . 5

  Переслідуючи мету підкоригувати свою фігуру, звичайно, краще пити каву без додавання вершків, молока і цукру, за деякий час перед прийомом їжі. Для досягнення результату на день буде достатньо вживати дві-три чашки напою. Крім того, що зелена кава бореться із зайвою вагою, він робить позитивний вплив на весь організм — наголошується зміцнення імунної системи; приходить в норму робота шлунково-кишкового тракту; спостерігається підвищення загального тонусу, за рахунок чого у людини підвищується настрій і працездатність; поліпшується процес виведення з організму токсинів і продуктів обміну.

 • . 6

  До всього іншого, зелений кава здатна підбадьорити і спонукати людину до спортивних тренувань, що дозволяє підтримувати фігуру у формі і зберігати бадьорість духу. Ціна гранульованого кави цілком розумна, враховуючи значущість сприятливого ефекту цього продукту і розглядаючи його як засіб вирішення проблеми зайвої ваги, яка заважає безлічі людей жити повним життям і відчувати себе здоровими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :