Зелена кава для схуднення Мінсер: як він працює?

зелена кава для схуднення мінсер : як він працює?

Вам знадобиться
 • Зелена кава Мінсер
 • Окріп

Інструкція
 • . 1

  Інформація про корисну дію зеленої кави на ефект схуднення з’явилася не так вже давно, отже, поки не у всіх є повна ясність у цьому питанні. Що ж таке все-таки зелений кави, і в чому причина його впливу на жирові відкладення в організмі? Зелена кава — це натуральні сирі зерна, які не пройшли обсмажування. Його також можна піддати обжарюванні, але для отримання ефекту схуднення, як виявилося, краще вживати для заварювання саме зелений кави. Ефект схуднення був встановлений дослідженнями різних фахівців. Про найбільш масштабному, що тривав 22 тижня, повідомив учений Джо Вінсон.

 • . 2

  У ході дослідження учасники брали поперемінно капсули з екстрактом зеленого кава і капсули плацебо. В результаті учасники схудли в середньому на 7 кг кожен, причому схуднення відбувалося саме в ті 6 тижнів, коли їм давали капсули з кавою. Під впливом зароджується попиту бажаючих схуднути виробники почали пропонувати різні сорти зеленої кави. З’явився в продажу зелена кава Мінсер із зерен кави арабіка також має ефект м’якого впливу для схуднення. У чому ж секрет особливого дії зеленої кави на організм людини?

 • . 3

  Вплив кави на процес схуднення дослідники пояснюють наявністю хлорогенової кислоти в сирих зернах. Вона є речовиною, що активно впливає на розщеплення жирів в організмі людини. При обсмажуванні ця кислота руйнується і ефект схуднення істотно знижується. До того ж в зеленому кави присутні первозданному вигляді відповідні вітаміни і амінокислоти, які надають тонізуючу дію і активізують мозкову активність. До речі, кофеїну в сирому кави менше, так як його кількість збільшується після обсмажування в результаті хімічних реакцій під впливом високих температур.

 • . 4

  Тому у зеленого кава м’якше дію, і його можна вживати, наприклад, тим, кому протипоказано високий вміст кофеїну. Додатковим плюсом, яким володіє зелена кава для схуднення Мінсер, є доповнення цього напою екстрактом зеленого чаю. Корисні властивості зеленого чаю, такі як регулювання процесу обміну речовин, сприятливий вплив на травну систему, здатність знижувати рівень холестерину, зміцнення імунітету — суттєво доповнюють спектр корисних властивостей напою. Ансамбль біологічно активних речовин кави і зеленого чаю створює потужний ефект розщеплення жирів і зниження цукру в крові при насиченні цілим букетом вітамінів і амінокислот з натуральних продуктів.

 • . 5

  Одночасно при вживанні напою знижується відчуття голоду, що також важливо для бажаючих схуднути. Зниження маси споживаної їжі не викликає стресу у організму. При цьому відбувається звикання до нормального раціону харчування, а кількість біологічно активних речовин, що надходять в організм, посилюється. Однак необхідно знати, що для прийому кави Мінсер є протипоказання. Його не слід приймати дітям до 16 років, вагітним і годуючим жінкам, людям з підвищеним тиском, серцевими і гормональними захворюваннями. Всім іншим можна сміливо пити цей корисний напій і худнути на здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :