Зелена кава GC 800: відгуки, рекомендації, факти

зелена кава gc 800: відгуки, рекомендації, факти

Вам знадобиться
 • Відгуки про продукт
 • Зелена кава GC 800
 • Інструкція до застосування

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава Green Coffee 800 — досить новий інструмент для схуднення, але вже заслужив визнання тисяч жінок. Вживання напою дозволяє ефективно позбутися зайвої ваги. Дія зеленої кави заснована на зменшенні відсотка всмоктуваності глюкози і жирів у кишечнику людини, що разом з обмеженням споживання високоенергетичної їжі призводить до підвищеної витрати накопиченого в організмі жиру.

 • . 2

  Позначений продукт — розробка американської фармацевтичної компанії Leptin Pharmaceuticals. Зелена кава GC 800 — один з найпопулярніших видів кави серед представлених на російському ринку. На відміну від звичайного чорного кава, зерна якого обсмажуються (ступінь обсмаження залежить від сорту кави), зерна зеленої кави просто висушуються. При сушінні зерен їх зелений колір зберігається. Окрім кольору в зернах зберігаються всі корисні речовини і вітаміни, які втрачаються при обсмажуванні. Зокрема, в зелених зернах зберігається хлорогенова кислота, що має функцією жіросжіганія.

 • . 3

  Зелена кава сам по собі є прекрасним напоєм для схуднення. Але фахівці компанії Leptin Pharmaceuticals зуміли створити з кави ще більш ефективний препарат, спрямований на зниження ваги у чоловіків і жінок. До складу комплексу Green Coffee 800 крім самої кави входить кальцій, екстракт галлатепігаллокатехіна, хром, екстракт листового зеленого чаю, кофеїн, клітковина і корінь женьшеню.

 • . 4

  Зерна кави при висушуванні стають дуже твердими, так що їх складно якісно розмолоти в побутових умовах. Тому значно простіше купувати відразу мелений зелений кави. Проте слід враховувати, що смак звареного перемеленого чистого кави не надто приємний. Для полегшення прийому зеленої кави Leptin Pharmaceuticals підмішує в свій препарат спеціальні добавки, наділяючи GC 800 незрівнянним смаком.

 • . 5

  Про GC 800 зелена кава відгуки на різних форумах і ресурсах, присвячених схудненню, як правило, позитивні. Користувачі відзначають, що Green Coffee 800 — досить приємний і смачний напій, не відрізняється за смаком від добре приготованого дорогого натуральної кави. При цьому склад напою містить у собі речовини, що прискорюють метаболізм. Добавки стимулюють обмін речовин, що, в свою чергу, призводить до підвищення рівня спалювання жиру і зменшення ваги. Разом з жиром з організму виводяться шлаки, токсини і скупчилися продукти обміну речовин. Цікаво, що зниження ваги відбувається без впливу на м’язову масу.

 • . 6

  Слід зазначити, що Green Coffee 800 також надає стимулюючу дію, позбавляє від сонливості і просто бадьорить. При цьому, зелена кава не викликає ні найменшого звикання. У кожній упаковці GC 800 міститься 800 мг екстракту зеленого кави. Для бажаючих схуднути рекомендується пити два пакетики на день за півгодини до їжі. Не варто пити зелений кави перед сном, оскільки це призведе до безсоння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :