Зелений чай чи каву? Худнемо з зеленим кави

зелений чай чи каву? худнемо з зеленим кави

Вам знадобиться
 • Зелений чай
 • Зелена кава

Інструкція
 • . 1

  Чай і кава — однаково улюблені напої. Без них неможливо добрий ранок, робочий перерву і приємна бесіда. Однак при бажанні схуднути ці напої можуть розглядатися в ролі конкурентів. Вважається, що зелений чай містить значно менше кофеїну, ніж кава. Тому, нібито, надає істотно менший негативний вплив на стан серцево-судинної і нервової систем. Однак сучасні дослідження довели, що в зеленому кави, на відміну від чорного, кофеїну зовсім небагато. Він нейтралізується під впливом хлорогенової кислоти. Тому напій, приготований з несмажених зерен арабіки або робусти, набагато корисніше улюбленого багатьма чаю. Значить, безпечний для людей, які погано засинають і скаржаться на збої пульсу.

 • . 2

  Зелений чай чи каву? Питання хвилює також тих, хто худне. Як вже було сказано, зелена кава містить велику кількість хлорогенової кислоти. Вона змушує організм повільно витрачати надходить з їжею глюкозу, тому в хід йдуть жири. Вони активно розщеплюються, даючи необхідну енергію і бадьорість. Є енергія — ні голоду. Мозок (і саме мозок, а не шлунок!) Відчуває себе ситим. У свою чергу, чай у багатьох людей лише посилює бажання перекусити що-небудь солодке і смачне. Особливо якщо пити його натще, після проведеного без їжі вечора.

 • . 3

  Чай не так активно бореться з целюлітом, як кава, що готується із зелених зерен. Вся справа в тому, що в каві знаходиться так багато корисних компонентів (кислот, білків, вітамінів, мінеральних речовин), що ефективно не тільки пиття, але й використання зовні. Наприклад, размельченниє в кавомолці зелені зерна можна пропарити і застосовувати як маску для ділянок тіла, які покриті «апельсиновою кіркою». З чаїнками навряд чи таке можливо. Ще один доказ універсальності кави — те, що з нього готують масла, екстракти, біологічно активні добавки. Це означає, що використовувати кави можна в різних видах, тоді як чай — це тільки напій.

 • . 4

  Склад чаю і зеленого кава істотно відрізняється. У чаї багато дубильних речовин і антибактеріальних компонентів, тому його благотворний вплив на горло, кишечник і шлунок скасувати неможливо. При цьому в кава дуже багатий жірнокіслий склад, який відсутній в чаї. Наприклад, крім лінолевої кислоти є ліноленова, олеїнова, пальмітинова, арахінова, стеаринова та інші. Це означає, що поліпшення кольору шкіри і підвищення пружності при щоденному вживанні чаю настає лише за рахунок вимивання токсинів і відбувається більш повільно, а у випадку з прихильністю до кави — за рахунок харчування, зволоження і протизапального ефекту.

 • . 5

  Якщо зазначені доводи навели на думку «худнемо із зеленим кави», варто пам’ятати, що вживати напій треба до сніданку, щодня, без солодощів і цукру. Якщо є проблеми з шлунком, можна додати пару столових ложок молока. Також рекомендується займатися фізичною культурою або якомога більше ходити пішки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :