Зелений кави: корисні властивості

зелена кава: корисні властивості

Вам знадобиться
 • Зерна зеленої кави
 • Масло зеленої кави
 • Екстракт зеленого кава

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава вигідно відрізняється від чорного великим вмістом корисним компонентів, хоча різниця між ними лише в тому, що зелений кави не обсмажують. В даний час його використовують у харчових цілях, для схуднення і омолодження. Вчені довели, що в зеленому кави зберігається хлорогенова кислота, яка практично повністю руйнується під температурним впливом. Даний компонент кави прискорює витрачання організмом накопиченого жиру. Досліди показали, що зелені сорти роблять це на 47 відсотків ефективніше чорних. За місяць, в середньому, можна позбутися від 10 — 14 відсотків жирових відкладень. Досить пити вранці за півгодини до основного прийому їжі порцію свежезаваренного традиційним способом в турці кава. Звичайно, фізичні навантаження тільки поліпшать стан справ.

 • . 2

  Згідно відгуками зелена кава спосіб застосування передбачає не тільки харчовий. Наприклад, мелені і запарені зерна зелених сортів використовують при проведенні спа-процедур. Кашкоподібного масу накладають на ділянки зі слідами «апельсинової шкірки», потім накривають поліетиленовою плівкою, щоб під нею не залишалося бульбашок повітря, і залишають пацієнта відпочити на півгодини. Після закінчення часу прибирають маску і втирають крем проти целюліту. До речі, дана категорія засобів часто містить у складі масло зеленої кави. Якщо компонент у складі відсутній, його можна додати самостійно.

 • . 3

  Зелений кави використовується у фармацевтичних цілях. Зокрема, з нього готують екстракт, який є основною діючою речовиною в таблетках для схуднення і кремах, що допомагають боротися з сухістю шкіри, запаленнями і довгостроково не гояться ранами. Екстракт додають і в шампуні, маски для волосся, кондиціонери. Регулярне використання допомагає нормалізувати роботу сальних залоз і активізувати ріст волосся за рахунок харчування й зміцнення цибулин.

 • . 4

  Має зелена кава корисні властивості і такі, які цінуються вагітними жінками. Якщо своєчасно розпочати змащувати маслом зелених сортів кави зростаючий животик, то можна обійтися без спотворюють тіло розтяжок. Справа в тому, що входять до складу засобу жири живлять шкіру, підвищують її еластичність і гладкість. Паралельно з такою турботою про красу майбутньої матері масло кави позбавляє її від целюліту. Це актуально для вагітної, якій самою природою заповідано набирати вагу при підготовці до пологів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :