Зелений кави: протипоказання, небезпеки

зелений кави: протипоказання, небезпеки

Вам знадобиться
 • Зерна
 • Посуд
 • Знання

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава, як напій, готується на основі зерні, який не проходив термічну обробку. Завдяки відсутності цього етапу кількість корисних компонентів, які містяться в зернах, залишається максимальним. А подібні корисні властивості дозволяють його використовувати для схуднення і поліпшення роботи всього організму. Однак зелена кава все ж має деякі протипоказання, які слід врахувати перед тим, як зважитися на його додавання в свій щоденний раціон. Так, зелений сорт кави, як і будь-який інший напій цього роду, містить у своїх зернах кофеїн. І це головний фактор, який необхідно враховувати. Адже вплив кофеїну на організм цілком може бути негативним за умови наявності в організмі ряду захворювань серцево-судинної системи і шлунку.

 • . 2

  Але в теж час варто пам’ятати, що за відсутності будь-яких проблем зі здоров’ям кофеїн також приносить певну користь організму. Особливо, при взаємодії з іншими активними речовинами зеленої кави, такими як хлорогенова кислота. Повертаючись до кофеїну можна сказати, що зелена кава протипоказання має не такі суворі, як напій з чорних обсмажених зерен. Вся справа в тому, що кількість кофеїну, що міститься в чашці зеленого кава, на порядок нижче, ніж у звичайного чорного напою. І якщо не проводити попередню обжарку зерен, змінюючи його смак, то й кількість кофеїну опиниться на колишньому рівні. Так що після консультації з лікарем цілком можливо вживання даного напою в невеликих кількостях.

 • . 3

  Також протипоказанням до вживання кави із зелених зерен може стати остеопороз. Адже речовини, що містяться, у свіжих зернах цього ароматного і підбадьорливого напою, мають одну неприємну особливість — сприяють виведенню з організму кальцію, його вимивання з кісткової тканини. Але і в цьому випадку можна застрахувати себе, запобігши можливий розвиток даного захворювання. Для цього достатньо буде вживати каву не в чистому вигляді, а з молоком, який буде свого роду нейтралізатором шкідливого впливу.

 • . 4

  На сьогоднішній день особливу популярність завоював напій із зелених зерен як лояльного методу боротьби із зайвими кілограмами. Але, обговорюючи з дієтологом можливість вживання даного напою, важливо пам’ятати, що зелена кава для схуднення протипоказання має такі ж, як і в інших випадках. Та й людям з цукровим діабетом настійно не рекомендується захоплюватися і вже тим більше зловживати кавою з НЕ обсмажених зерен.

 • . 5

  Ще один тип небезпеки, яку може представляти зелена кава — це можливе виникнення головних болів і тривожного стану. Пов’язано це, знову-таки, з кофеїном і його вживанням у великій кількості. Розумне відношення до зеленого кава без зайвої захопленості їм допоможе застрахувати людину від виникнення цих вкрай неприємних симптомів.

 • . 6

  Також не варто випускати з уваги той факт, що зелена кава для схуднення може впливати на лікувальні властивості цілого ряду лікарських препаратів, знижуючи або ж підсилюючи їх дію. До цього переліку лікарських засобів можна віднести імуностимулятори, препарати для зняття симптомів менопаузи, а також ліки, що сприяють розрідженню крові. Крім того в цей список можна додати медичні препарати, що використовуються в лікуванні шизофренії і депресивних станів, хвороб серця і легенів. Все це слід обов’язково враховувати і повідомити дієтолога, якщо було прийнято рішення про використання зеленої кави для боротьби з надмірною вагою.

 • . 7

  В цілому ж, якщо організм людини повністю здоровий, то вживання зеленого кава тільки допоможе йому уберегтися від можливих захворювань. Тільки слід пам’ятати, що пити зелений кави потрібно в міру, не допускаючи перевищення щоденної дози в дві чашки. Та й для приготування напою набагато ефективніше використовувати свіжі натуральні зерна, перемелюють які будуть безпосередньо перед заварюванням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :