Зелений кави: шкода і користь

зелена кава: шкода і користь

Вам знадобиться
 • Зерна
 • Кофемолка
 • Турка

Інструкція
 • . 1

  Зацікавленість людини зеленим кави з’явилася зовсім недавно. Цей продукт являє собою звичні для нас кавові зерна, що не піддаються термічній обробці. Такий підхід дозволяє зберегти максимум корисних речовин в зернах, зробивши цей вид кави одним з незамінних продуктів для оздоровлення організму і боротьби із зайвою вагою.

 • . 2

  На сьогоднішній день проводяться дослідження роблять акцент на тому, що зелена кава — надзвичайно корисний для організму продукт. Хоча б тому, що кількість кофеїну, що міститься в зелених кавових зернах, на порядок нижче. Безумовно, при бажанні можна збільшити його кількість, обсмаживши зерна перед приготуванням кави протягом 5 — 10 хвилин. Але от тільки разом з цим втрачається велика кількість корисних компонентів, і тоді зелена кава шкоду цілком може нанести, як і будь-який інший напій, що містить у своєму складі велику кількість кофеїну.

 • . 3

  Крім того зелена кава для схуднення, будучи могутнім антиоксидантом, активно використовується для омолодження організму при прийомі всередину напою із зелених кавових зерен. З цією ж метою зовнішньо застосовується масло даного продукту в косметології. Масло зеленої кави — один з найбільш поширених на сьогоднішній день інгредієнтів для проведення процедур зміцнення волосся і нігтів. Використання його для масажу різних видів допомагає підтягнути шкіру, зробивши її еластичною і пружною.

 • . 4

  Останнім часом стало відомо, що зелений кави, користь і шкода якого ще недостатньо вивчені наукою, за умови правильного вживання допомагає скинути зайву вагу, і блокує появу нових жирових відкладень. Пояснюється дана дія напою поєднанням хлорогенової кислоти і кофеїну, які при спільному впливі прискорюють обмінні процеси в організмі, сприяючи швидшому розщепленню жирових клітин. А вживання чашки зеленого кави перед прийомом їжі пригнічує апетит, знижуючи кількість калорій, що поглинаються людиною під час їжі.

 • . 5

  Тільки результат буде помітний не відразу, а для отримання видимого ефекту любителям кави необхідно буде вживати по 2 чашки кожен день протягом 8 — 10 тижнів, поєднуючи це з фізичними вправами легкої та середньої інтенсивності. У боротьбі із зайвими сантиметрами фахівці рекомендують не слідувати багато чисельним відгуками про зелений кави а використовувати не тільки для приготування смачного і підбадьорливого напою, а й для інших різних процедур. Гущу, яка залишається після заварювання, цілком можна застосовувати для обгортань. Адже дана процедура допомагає прибрати зайві сантиметри в проблемних зонах і врятувати представниць прекрасної статі від целюліту — однієї з головних жіночих проблем нашого часу.

 • . 6

  Але перед вживанням зеленого кава все, ж потрібно пам’ятати, що і в ньому є кофеїн, нехай і в невеликих кількостях. Так що він цілком може бути шкідливий для людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту. У цих випадках варто проявити обережність. Ось такий смачний і корисний напій виявили вчені.

 • . 7

  До слова, про смак. Кава із зелених зерен абсолютно не схожий на вже відомий нам напій. Але при цьому процес приготування напою нічим не відрізняється і полягає в заварюванні в турці свіжих мелених зерен. Але звикнути до цього трохи незвичайного смаку все ж можливо. І тоді можна буде повною мірою насолодитися корисним напоєм, отримуючи щодня задоволення від його вживання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :