Зелений кави: відгуки лікарів

зелений кави: відгуки лікарів

Вам знадобиться
 • Кава
 • Час
 • Бажання

Інструкція
 • . 1

  Основним напрямком використання зеленої кави є боротьба з надмірною вагою. Саме для цієї мети деякі фахівці рекомендують використовувати натуральний зелений кава, заварена в турці. І вважається, що регулярне вживання даного напою, за умови відсутності будь-яких протипоказань, допомагає ефективно знизити вагу і закріпити результат. Однак яка правда насправді, коли мова йде вже про оброблені кавових зернах, коли в продаж надходить уже екстракт зеленого кава?

 • . 2

  Перш ніж зважитися на використання екстракту зеленого кава в якості продукту, що зменшує вагу, потрібно порадитися з дієтологом. Безумовно, користь зеленого кава для організму величезна. Проте в даному випадку мова йде про натурального напої високого класу, заварювання і прийом якого здійснюється за всіма правилами.

 • . 3

  На сьогоднішній день багато виробників пропонують на ринку придбати не свіжі зерна, а екстракт зеленого кава, укладений в капсульну оболонку. Такий продукт вже сприймається, як дієтична добавка, прийом якої допоможе в боротьбі із зайвою вагою, але тільки за умови, що крім її вживання людина буде піклуватися про своє здоров’я, не випускаючи з уваги, ні правильне харчування, ні регулярні фізичні навантаження. Принаймні, саме на цьому важливому моменті акцентує увагу більшість лікарів, коли мова заходить про користь зеленого кави.

 • . 4

  Безумовно, натуральний зелений кави відгуки лікарів заслуговує тільки самі приємні. А ось що стосується його екстракту і продуктів, пропонованих під виглядом дієтичних добавок, потрібно гарненько розібратися. Якщо ж говорити начистоту, то єдине активна речовина, що міститься в зеленому кави і що допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами — це хлорогенова кислота. Саме її високий відсоток вмісту забезпечить ефективність напою для схуднення. А будь-який тип обробки, особливо термічний, негативно відбивається на даному компоненті, значно зменшуючи його кількість.

 • . 5

  Так що лікарі наполягають на тому, що варто бути гранично уважними при виборі продукту, який містить зелений кава або його екстракт, ретельно знайомитися з інформацією, вказаною на упаковці. Окремої уваги заслуговують протипоказання до вживання зеленої кави. Головний компонент кавових зерен, який може доставити людині масу проблем — це кофеїн. Зловживання їм може стати причиною частих головних болів, порушенням роботи центральної нервової системи. Як зазначають лікарі, то в цьому плані зелена кава менш небезпечний для людського організму, адже вміст кофеїну в зелених зернах набагато нижче. Так що ризик виникнення будь-яких ускладнень, пов’язаних з вживанням зеленого кава, залишається мінімальним.

 • . 6

  Але при цьому важливо пам’ятати, що обсмажування зелених зерен для досягнення більш звичного смаку та аромату, негативно відбивається не тільки на кількості хлорогенової кислоти, але і в рази збільшує кількість кофеїну. Так що для вживання зеленого кава з максимальною користю для організму, перемелювати зерна потрібно зеленими, без попередньої термічної обробки. Якщо уважно прислухатися до відгуків і порад лікарів, то зелений кава може стати відмінним помічником у боротьбі за красиве і струнке тіло, повне енергії та здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :