Жінці на замітку: як запобігти старіння

жінці на замітку: як запобігти старіння

Вам знадобиться
 • Сонцезахисні окуляри
 • Сонцезахисний крем
 • Овочі та фрукти
 • Зволожуючі засоби
 • Позитивний настрій
Інструкція
 • . 1

  Мрія кожної жінки — прожити довге і щасливе життя. Процес старіння є головною перешкодою на шляху до здійснення цієї мрії. Цей процес самим негативним чином впливає не тільки на тіло, але і на свідомість будь-якої жінки. Гарна новина полягає в тому, що існує безліч способів уповільнити процес старіння. Але для того, щоб правильно відповісти на питання про те, як запобігти старіння, потрібно пам’ятати, що в здоровому тілі — здоровий дух.

 • . 2

  Процес старіння в чому залежить від психологічного настрою жінки. Щоб його уповільнити, потрібно навчитися бути щасливою. Стрес і депресія мають прямий вплив на фізичний стан людини. Уникнути стресу найпростіше наповнивши своє життя тими речами, які приносять щастя, і позбувшись від усього іншого. Стрес, проблеми, засмучення і неприємності впливають на вираз обличчя і ведуть до появи зморшок. Уміння уникати стресових ситуацій пов’язані з розумінням того, як уповільнити старіння шкіри.

 • . 3

  Шкіра жінки найбільше піддана процесу старіння. Щоб уповільнити цей процес, рекомендується надягати сонцезахисні окуляри і наносити сонцезахисний крем щоразу, коли на вулиці сонячно. Це допоможе знизити вплив ультрафіолетових променів на шкіру. А для того щоб закріпити результат, слід користуватися кращими зволожуючими засобами. По правді сказати, зволожуючі засоби набагато важливіше, ніж пудра або тональний крем. Маскуючі засоби можуть завдати шкірі шкоди, тоді як зволоження — кращий спосіб захистити її.

 • . 4

  Зрозуміти, як уповільнити старіння організму, неможливо, не розібравшись в тому, як харчуватися правильно і регулярно. Правильна дієта повинна включати в себе овочі та фрукти, рибу і цільно-зерновий хліб, бобові й горіхи, оливкове масло або кокосове масло. А ось продуктів харчування, багатих цукром і вуглеводів, варто уникати. Також варто утриматися від продуктів швидкого харчування, молочних продуктів і напівфабрикатів. Всі ці продукти прискорюють процес старіння.

 • . 5

  Багато жінок намагаються зрозуміти, як зупинити старіння, навіть не намагаючись позбутися шкідливих звичок. Водночас, куріння не тільки старить жінку, але і значно вкорочує її вік. Пасивне куріння також шкідливо, як і активне, і саме тому його слід уникати як чуми. Вживання алкоголю теж варто звести до мінімуму, хоча стакан червоного вина після їжі, навпаки, може піти на користь.

 • . 6

  Знання про те, як уповільнити старіння, безпосередньо пов’язані зі знаннями про здоровий спосіб життя. Правильне харчування, здоровий сон, позбавлення від шкідливих звичок і регулярні фізичні вправи допоможуть не лише призупинити процес старіння, але також і позбавитися від зайвої ваги і багатьох проблем зі здоров’ям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :